Pomozcie w wyborze

forzainter1g

New member
Mysle nad kupnem telewizora LCD od 37 do 42 cali.Cena do 8000zl i nie wiem ktory wybrac moze ktos mial do czynienia z tymi telewizorami lub jest dobrze obeznany w temacie i wie ktory jest najlepszy albo poda inna lepsza propozycje od moich.To sa moje:

Phlips 42PFL9632D

TOSHIBA 42 Z 3030 D
Sony KDL-40X3500

SHARP LC-42XL2E


Samsung LE40F86BD
 

mosca

New member
Mając 8000 zł w ręce nawet bym się nie zastanawiał i z góry brał plazme Pioneera Kuro PDP-4280XD. Zapomnij o full HD bo przy wielkości 42 cale nie zauważysz żadnej różnicy. Bierz tego Pioneera - to obecnie najlepszy telewizor na rynku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja dla własnej radości poprosiłbym o prezentację w domu.
Ale jakie modele ?

Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
Ma stać czy wisieć?

Póki nie podasz warunków - to wróżnie z fusów .........
 

forzainter1g

New member
To bedzie tak
warunkow nie rozumiem chyba ze jaka telewizja to telewizja N

tak gdzies fotel 3 m kanapa 3,50m

to bedzie tak bedzie to nagrywarka Sony RDR-HX750B

no klasa cenowa to do 8000zl

no dajmy tak ze 70% noc 30% dzien ale jak ojciec przyjdzie moze chodzic nawet caly dzien

naslonecznienie jakie chcem jak mi swieci to zaslonie zaluzje bo sa na kazdym oknie wiec to chyba nie wchodzi w gre moze byc i ciemno i jasno

od 2 do 4

Stac

Plazma oczywiscie tez wchodzi w gre.
 

ortax360

New member
Witam


Sony X3000/35000...

Pozdarwiam

Link bardzo dobra strona wręcz wzorcowa testy itd. A dlaczego SONY bo jest bardzo ale to bardzo dobrym lcd . nr 1 . (jezeli chodzi o lcd ).

http://www.hdtvtest.co.uk/news/2007/12/31/best-lcd-tv-plasma-2007/

Jakosc obrazu wzorcowa , czern (prawie )jak w plazmie wzorcowa dla lcd , kolory naturalne idealne , mnogosc ustawien 100hz, 1080/24 , i tak mozna bez konca same plusy :D .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

forzainter1g

New member
Dzieki bardzo mi pomogles ortax360 ale co powiecie o reszcie telewizorow czy sa az tak zle.A mam jeszcze jedno pytanie z tych modeli co wymienilem +ta plazma co wymnial kolega wczesniej i jeszcze by doszedl JVCv80 albo to co wy podacie ktory tv byl by najlepszy pod kablowke??
 

forzainter1g

New member
Dzieki Filip0985 ale dlaczego bo kumpel kupuje razem ze mna telewizor i tez tak do 8000zl ale on pod kablowke a ja nie chce robic nowego tematu wiec sie tu pytam ktory byu byl najlepszy pod kablowke??
 

koral22

New member
forzainter1g napisał:
Mysle nad kupnem telewizora LCD od 37 do 42 cali.Cena do 8000zl i nie wiem ktory wybrac moze ktos mial do czynienia z tymi telewizorami lub jest dobrze obeznany w temacie i wie ktory jest najlepszy albo poda inna lepsza propozycje od moich.To sa moje:

Phlips 42PFL9632D

TOSHIBA 42 Z 3030 D
Sony KDL-40X3500

SHARP LC-42XL2E


Samsung LE40F86BD

Jeśli już to tylko Sony
 

unsu

New member
Nie chciałem zakładać nowego tematu więc pytam tutaj. Jaki tv polecacie ? musi mieć pow. 42 cali ale nie więcej niż 50 (ograniczone miejsce na ścianie), źródłem sygnału narazie jest cyfra, ale po zakupie tv zmienie na coś w HD, oczywiście musi to być full hd z najlepszym obrazem. Cena nie gra roli :grin:.
 
Do góry