Pomocy!

mariano_

New member
Witam!

proszę wybaczyć jeśli to zły dział. Mam zamiar kupić nowy telewizor, zastanawiam się nad
h t t p://w w w .euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/toshiba-42sl833.bhtml?gclid=CMiE3Nf7kqsCFYG_zAodkCkgvQ (sorry, że nie dałem linka tak jak powinno być ale mozna dopiero od 5 wypowiedzi :D, usunąć spacje przy http i www) w tej samej cenie, tylko, że w saturnie + do tego dostane bon na kwotę 250zł. W parametrach wyczytałem, że ta toshibka ma 'Zintegrowany tuner kablowej telewizji cyfrowej DVB-C umożliwia dostęp do niekodowanych kanałów cyfrowej telewizji kablowej bez potrzeby korzystania z zewnętrznego dekodera. Liczba dostępnych kanałów zależna jest wtedy od dostawcy sygnału telewizyjnego.'
Czyli mam przez to rozumieć, że skoro posiadam cyfrową telewizję UPC, to mogę od razu podłączyć kabel z kablówki do telewizora zamiast do dekodera i wtedy także będę odbierać sygnał cyfrowy wraz z HD? Jestem laikiem wiec proszę o jakąś pomoc :p

ps. byłbym wdzięczny jeszcze o jakieś porady w sprawie tv :p fajnie by było zmieścić się w przedziale 1900 - 2200 :p i chyba lepiej kupić lepszego LCDka niż gorszego LEDa?

pozdrawiam!


jeszcze jest ten samsung za 1999zł w euro rtv agd ht tp://w w w.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/toshiba-42sl833.bhtml?gclid=CMiE3Nf7kqsCFYG_zAodkCkgvQ
 
Ostatnia edycja:

babus

Member
Witaj mariano.
Podłączenie sygnału bezpośrednio do TV nic Ci nie da. Dekoder UPC jest parowany z kartą i nie ma innej możliwości. Co do wyboru TV to powiem tak, ani gorszy LED, ani lepszy LCD /chociaż to ta sama technologia/, nie przebije najtańszej plazmy. ;-)
 
Do góry