Pomocy

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Roman_b1 napisał:
Mam dekoder Polsatu z wyjściem rgb i mam zamiar kupić lcd ---doradźcie JAKI model :?: :?: :?: :?:
Musiałbyś napisać więcej czego oczekujesz . Ilu calowy miałby byc ten tv.Czy tylko do polsatu czy też do np X-boxa.No i kwestia zasadnicza , ile masz na ten zakup przeznaczonej kasy .Bo chyba to nie tylko kwestia wyjścia rgb w dekodreze POlsatu?
 

Roman_b1

New member
AWGUST72 napisał:
Musiałbyś napisać więcej czego oczekujesz . Ilu calowy miałby byc ten tv.Czy tylko do polsatu czy też do np X-boxa.No i kwestia zasadnicza , ile masz na ten zakup przeznaczonej kasy .Bo chyba
to nie tylko kwestia wyjścia rgb w dekodreze POlsatu?

Sprostowanko -chodzi mi o bardzo dobrą jakośc odbioru .W grę wchodzi tylko polsat bo za 35 zł oferta programowa jest SUPER .Kasy mam 3500 zł i myśle o Samsungu le32n71b Doradź czy coś z tego będzie Pozdrawiam:!:
 

luki1166

New member
Radziłbym pomyslec o LG 32lb2r teelwizor bezproblemowy o reakcji 6ms co sprawdza się bardzo dobrze przy grach jak kiedyś zdecydujesz się na konsole.
Kontrast 5000:1 bardzo wysoki super wygląd.
Samsung 32n71 może i dobry ale mam go aktualnie na sklepie i potwierdzam kłopoty z dynamic dimmer a pozatym coś mu brakuje ogólnie nie swieci tak jak powinien.
Jest jeden kłopot do lg będziesz musiał wysupłac jakies 200-300 stówki więcej:-(
 
Do góry