Pomocy z kamerką proszę

Norbi79

New member
Witam wszystkich!!
Mam do wszystkich prośbę o pomoc przy wyborze kamerki (wiem że jest pełno postów odnośnie kamer ale ja w tym wszystkim się już gubię). Mam zamiar zakupić kamerkę do nagrań amatorskich (dziecko, wakacje itp..) na zakup chcę przeznaczyć do 3500 zł. Chciałbym aby ta kamerka była Hd, miała 10x zoom optyczny, stabilizator optyczny, dobra ogniskowa - nie chcę aby była z HDD dyskiem boję się o szybkie problemy z HDD (zastanawiam sie nad kartą ). Mój wybór to kamerki Canon lub Sony z naciskiem na Canona. Jestem w tym temacie całkowicie zielony i nie chciałbym wydać dużo pieniędzy i kupić złą kamerę. Więc dlatego zwracam się do Was fachowców w tej dziedzinie o pomoc. Pozdrawiam i proszę o POMOC z góry dzięki Pozdrawiam
 

viValdi

New member
Bez reklam
Canon HF10/100 i Sony CX6/11 są OK. Z każdej z nich będziesz zadowolony.

Moim zdaniem Canon ma plusa bo jest na karty SD - nieco tansze niż Memory Stick Sony.
 

klemens007

New member
Nie chcę zakładać nowego wątku i nie bardzo wiem gdzie umieścić pytanie więc podepnę się tu- a mianowicie , czy jest możliwość wgrania polskiego softu do kamery sprowadzonej z USA. Kolega przywiózł kamerę soniacza i chciałby mieć menu w pl. Dzwoniłem do serwisu i powiedziano mi że serwis takich rzeczy nie robi ale taka możliwość istnieje. Czy jest ktoś na forum kto takie rzeczy robi bądź prosił bym o namiary do takich specjalistów.
 
Do góry