POMOCY !! Wybór TV 32 cale bardzo PILNE:)

jasiq

New member
Witam serdecznie od dluzszego czasu chce kupic tv 32 cale i widzialem juz wiele modeli i rozne opinie a ze nie spieszylo mi sie to mysalem ze wiem wszystko a gdy nagle zaistaniala sytuacja ze tv musze kupic w dwa dni to juz sam nie wiem jaki
smile.gif

Tv ma byc 32 calowy tak do maks 2500zł zastanawialem sie nad Sony Bravia w5500 ktory w sklepach interenetowych wlasnie tlyke kosztuje co dla mnie ejdnak jest jzu troche za duzo wolalbym tanszy
frown.gif
Wydawalo mi sie ze tv jest praktycznie spoko dopoki nie zobaczylme 8 ms czas reakcji nie wiezre ze w tak dobrym tv byl by taki blad wiec to chyba nie ma takiego znaczenia aczkowiek kiedys patrzylme na tv tylko do 5 ms bo to byla moja granica ale sam juz nie wiem wiec Prosze o pomoc naparwde bardzo pilne.
I oczywiscie moze ktos zna lepszy tv w podobnej lub mniejszej cenie.
TV bedzie jakies 2,5 m ode mnie(na jakiej wysokosc go zawiesici najlepiej? ;p najlepiej gdyby jzu jednak full hd docelowo bedzie sluzyl tez do grania na konsoli narazie mialby odbierac tv z kablowki(czy dekoder upc poprawilby cokolwiek?)No i duzo filmow z dvd ogladane by bylo.MI sie juz wszystko pomieszalo i tyle tych telewizorow ze poprostu nie wiem.LCD oczywiscie
smile.gif
Licze na pomoc Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Uważam że dobrze wybrałeś i nie szukaj oszczędności ale ciesz się extra wyborem w klasie cenowej - bo radość kosztuje więcej niż pieniądze.
 

jasiq

New member
no to dzieki :))ułatwiłes mi sprawe tylko czemu ten soniak ma az 8 ms czas reakcji to troche za duzo wiec nie wiem o co w tym chodzi?:)
 
Do góry