Pomocy! UE40H6200 vs UE40H6400

Zylfeg

New member
Witam wszystkich :)

Mój pierwszy post na forum także proszę o wyrozumiałość.

Chciałbym kupić tv i mam wybór między Samsungiem UE40H6200 za 1475zł, a UE40H6400 za 1800 zł. Różnica w cenie więc dość duża. Oba nowe ze sklepów. H6200 znalazłem okazyjnie i dlatego mam dylemat...

A więc moje pytanie brzmi: który kupić?

Dodam tylko też, że mam Samsunga Note 3 jako telefon i dużo korzystam z laptopa (więc pewnie będę często miał go podłączonego pod TV i oglądał filmy w HD)

Z góry dziękuję za odpowiedzi!
 

Zylfeg

New member
W końcu ktoś odpisał. Dziekuje bardzo. I takie też moje zdanie było w sumie. A w tej cenie coś innego dobrego znajdę?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

darus75

Member
UE40H6400 można znaleźć w sieci taniej niż 1800 PLN. W tej cenie to już prawie 48" kupisz.... A tak swoją drogą to jaki masz pokój, ponieważ 40" to teraz już maleństwo....
 

Zylfeg

New member
No właśnie nigdzie nie mogę znaleźć poniżej 1750 tej 40. Pokój taki z 18 m2.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

darus75

Member
W moim pokoju 19m2 - 48" jest wyborem idealnym, a przesiadłem się z 40" C650. Przemyśl sprawę, będziesz czuł niedosyt jak weźmiesz 40" - po prostu nic nie będziesz widział :) Potem jak będziesz chciał go sprzedać, to stracisz a nowy się będzie cenił.....
 

Zylfeg

New member
Chyba mnie namówiłeś :) tylko teraz pytanie właśnie, zamawiać z allegro czy raczej jakiś internetowy sklep?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

prezy

New member
Bez reklam
Najlepiej przez sklep, który oferuje własny dowóz a nie jakiś tam kurier który nie wie co będzie do Ciebie wiózł i zaraz Ci ucieknie po odebraniu paczki.
 

darus75

Member
Lepiej kupić z możliwością zwrotu "w razie czego". Teraz telewizory lubią mieć jakieś przypadłości, jak np. jakiś banding przy meczach itp. Kupując na odległość jest taka szansa, natomiast w sklepie stacjonarnym już niekoniecznie....
 
Do góry