Pomocy! SAMSUNG LE46A956 czy SONY 46W4500

rr73

New member
Witam
Patrząc na nowy model samsunga 956 u jego boku postawiłbym raczej sony X 4500 i wtedy się zastanawiał.

Pozdrawiam
 

ojajoo

New member
Oczekiwania : jakosc obrazu ,multimedia,oszczednosc energi,trwalosc,jakosc,serwis,PC,na dzwieku mi nie zalezy szczegolnie pojdzie przez ampli,sygnal z n ,w samsungu boje sie refleksow a na przeciw mam okno
 

ojajoo

New member
rr73 napisał:
Witam
Patrząc na nowy model samsunga 956 u jego boku postawiłbym raczej sony X 4500 i wtedy się zastanawiał.

Pozdrawiam
w tym wypadku nie mam watpliwosci to jakby porownac mercedesa z lamborgini wybralbym sony
 

WaJa

New member
Dzisiaj odwiedziłem MM i miałem okazje porównać Sony W4500 z Samsungiem A956 i moim zdaniem Samsung bije na głowę przereklamowanego Sony'go w jakości obrazu (tak jak Merc malucha).
Gdyby tylko Samsung był trochę tańszy i nieco cieńszy.
Wygląd zew. oceniam na remis.
Bardziej rozsądne byłoby porównanie do modelu X4500 (jak sugeruje rr73).
Nie wiem tylko czy Sony nie poniesie sromotnej porażki gdy dojdzie do wyboru "jakość/cena"?

Pozdrawiam :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
trochę przesadziłeś .
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=31599

Można poczyć się na złudną chwilę jak bohaterowie Star Wars. Czuć że niektóre obiekty wręcz Cię otaczają.
046_P1110373.JPG


To wszystko sprawia wreszcie radość z obcowania z telewizorem LCD.
053_P1110389.JPG



064_P1110609.JPG


Czyli gra świetnie i naprawdę pierwszy raz skaluje w SD extra

Sony:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=30454
Szaleje w jakości HD:

Czystość ujęć - prawie jak zdjęcia robione na żywo.
044_P1090448.JPG



063_P1090638.JPG


oczywiście to inna klasa porównań.
Samsung jest na Ledach.
 

ojajoo

New member
Caly czas mam watpliwosci w sklepie z tv
samsung wydlada jak lusrtro mozna ogladac co dzieje sie na przeciw mysle ze to zdecydowanie go dyskwalifikuje jakby nie bylo nalepki ze ma led nie wiedzialbym ,mysle ze wy tez
 

ernet

Active member
Bez reklam
ojajoo napisał:
Caly czas mam watpliwosci w sklepie z tv
samsung wydlada jak lusrtro mozna ogladac co dzieje sie na przeciw mysle ze to zdecydowanie go dyskwalifikuje jakby nie bylo nalepki ze ma led nie wiedzialbym ,mysle ze wy tez

Całkowicie się zgadam.
 

Hartson

New member
Bez reklam
Wszystko zależy od tego czy komuś ta szyba przeszkadza czy też nie. Mi osobiście nie. Dlatego oprócz plazm Pioneera LX 5090 ( to mój lider ) i Panasa 50 PY 800, biorę też pod uwagę kupno lcd Samsunga 55A956.
 

Hopkirk

New member
Jesli drażni Cię szyba na ekranie odbijająca światło to właśnie plazmy odpadają. M.in. z tego powodu ja też je skreśliłem.
 

voytas

New member
Wybór jest prosty!!!

Panowi!
nie ma żadnej wątpliwości Samsung serii 9 bije na głowę W4500 i w względzie jakości obrazu widoczna jest naprawdę przepaść. Zastanawiam się nad porównaniem Samsunga z x4500 bo to są równorzędni rywale (wcześniejsze porównania samochodowe są nie na miejscu). Natomiast generalnie we wszystkich modelach Sony przeszkadzają mi te cholerne szumy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
plazma Pioneera ma bardzo dobre filtry antyrefleksyjne , więc nie ma problemów z refleksami świetlnymi . Wiem bo mam w domu.
Miałem również Philipsa na ledach 9803
035_P1100134.JPG



i Samsunga 956 .

Błyszcząca obudowa i błyszcząca matryce nie są sprzymierzeńcem dla dużego nasłonecznienia pokoju.
Ale nie kurzą się już tak bardzo.
002_P1110289.JPG


Na razie zostaję przy Pioneerze.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26497

Tu z kolei siedzimy pod słońce. Czyli żaluzje poszły w górę a słońce świeci nam w oczy.
p1080100rp4.jpg



Ujęcia studyjne - jak widać - muszą budzić uznanie i respekt .I to nie tylko konkurencji.
Ale chcąc sobie pozwolić na "odrobinę luksusu" - zadbaj o dobry sygnał. Obecnie w Polsce dostępnych jest łącznie kilkanaście programów HD.
p1070958zb3.jpg
 
Do góry