Pomocy!!! Problem z TV sony kdl-32ex401

szulimwwy

New member
Witam posiadam od niedawna tv sony kdl-32ex401 i grajać na konsoli PS3 mam pare problemów.1.W jednej grze nie mam dzwięku nieraz(w burnoucie paradise)
2.W grze battlefield bad company 2 nieraz co jakis czas zanika mi głos na 1s a nieraz coś głośno strzeli w telewizorze.3.Nieraz przy właczaniu jakiejś gry strzeli coś mocno w telewizorze.4.w menu wyboru podlączonych urządzenie (av,hdmi1,hdmi2 itp...)jak przełaczam po kolei to mam takie zakłócenia jak by widać takie paski jak latają nieraz.5.Patrzyłem u mojego brata na paru telewizorach i wszystko jest dobrze a u mnie nie.6.W tym moim TV na rozdzielczośći 576p jest dobrze nic nie strzela jest płynnie jest dzwiek a na 720p jest już źle...Więc coś jest z moim tv bo lepiej mi się gra na zwykłym niż na tym i na zwykłym TV gry mi chodzą niektore płynniej niż na moim sony full HD to znaczy(mniej spadków animacji)Powiedzcie czego to jest może wina bo jak oddam tv na gwaracji w sklepie to muszę dokładnie powiedziec czego to jest wina zeby powiedzieli w serwisie.Czekam na wasze odpowiedzi.Pozdrawiam
 

edi730

New member
Leć do kolegi lub do brata i pożycz kabel hdmi. Coś mi to wygląda (90%) na uwalony kabel. Jeśli nie to któreś z wejść HDMI. A jeśli masz uwalony tv to do sklepu lub do serwisu. Mówisz jakie są objawy i łaski nie robią muszą przyjąć. A to co się uwaliło zdiagnozuje serwis. TY nic nie musisz udowadniać.
 

szulimwwy

New member
Kabel hdmi mam dobry bo mam 2 i patrzylem u brata.TV jest dobry tylko coś w ustawiniach ps3 dzwięku muszę ustawić.Nie ja jedyny mam taki problem :d TV jest dobry tylko ustawienia ps3 hdmi dzwięku muszę pozmieniać i będzie dobrze zaraz zobacze bo dziś patrzyłem i coś mi się udało :) tylko w czy innym wtedy nie miałem dzwięku.Jak uda mi się to zrobić to napisze czy dobrze.Pozdrawiam
 

Zimny_

New member
Jeśli kabel jest dobry, przywróć ustawienia fabryczne w konsoli. Możesz spróbować zrobić to samo z telewizorem. Czy telewizor działa prawidłowo na innych źródłach sygnału?
 

szulimwwy

New member
Temat zamykam :)Jak napisałem powyżej to ustawienia konsoli dźwięku i już doszedłem do tego ustawiłem prawidłowo i z dźwiękiem jest już wszystko dobrze.Pozdrawiam
 
Do góry