pomocy jakie kino ??

titawa

New member
Witam wszystkich
proszę o pomoc nie za bardzo znam się w tym temacie noszę się z zamiarem kupna KD
czytając forum pomyślałem żę może Denon 1910 do tego Jamo 606 5.1
salon mam nie duży około 22m
proszę o pomoc doświadczonych forumowiczów
może polecicie coś innego.
 

killpit

New member
Do jakiej kwoty.
Co do Jamo świetne głośniki ale Denon nie poradzi sobie z nimi bardziej już H/K255 albo Onkyo 607.
Jeżeli masz troszkę większy budżet to zastanowiłbym się nad głośnikami Klipsch F1set+sub10 rewelka.
 

blackbrother

New member
dokladnie zależy do jakiej kwoty ma byc to kino ale jezeli chodzi o kolumny fakt jamo sa dość dobre ale nie na denonie zgodziłbym się tu z killpitem co do H/K255 LUB ONKYO 607 a ze słuchałem tych głosników na tych wzmakach najlepsze wrażenie zrobiło na mnie Onkyo niesamowita dynamika amplitunera polecam a co do f1 Klipscha tu nie ma co sie wypowiadać rewelka glośniki do tego sub 10 i uwież mi kolego żę kinko masz rewelacyjne;)
 

titawa

New member
no właśnie kwota
nie chciałem przekroczyć 4000 zł
nad onkyo 607 też się zastanawiałem.
a ta konfiguracja polecana przez was to w jakiej kwocie by się zamkneła ?
może trochę mógłbym przekroczyć ten pułap 4k
 

killpit

New member
Spokojnie się powinieneś się zmieścić ale najlepiej pogadać z KiKi ponoć zastępuje Blackninje to oznacza że włada najlepszymi cenami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tu bardziej chodzi o dynamikę dźwięku nawet przy 22m2. Dlatego poziom ampli 607 , AVR 255, Pioneer 919 I do tego wystarczy na Klipscha F1 lub Jamo 606 w systemie 5,1.
O specjalne ceny dla niebieskich pytaj na priw.
 

titawa

New member
konfiguracja z systememem klipsch będzie lepsza niż ta poniżej ?
Onkyo TX-SR607 + JAMO S606 + SUB200
ta z Jamo wychodzi taniej niż klipsch ponad 1000 zł warto dołożyć tą różnicę ?
napewno najlepiej by było jakbym się wybrał posłuchać obu konfiguracji.
 

blackbrother

New member
jeżeli chodzi o moja osobę to dołożyłbym do f1 te głosniki są rewelecyjne graja jak dla mnie po prostu bosko (w tym przedziale cenowym) ale jamo to tez dobre głosniki ale nie pokażą tego co f1 jeżeli posiadasz takie fundusze to lepiej dołożyć do klipscha polecam :)
 

killpit

New member
Suba zawsze można dokupić jeżeli chodzi o F1 to się zdziwisz co potrafią bez suba.Natomiast do kina sub jest nieodzowny i tyle.Warto kupić lepszy 5.0 i pózniej dokupić suba niż tańszy zestaw 5.1
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale to proste. Zacznij od 5,0 i sam zobaczysz czę będzie potrzeba. O ceny dla niebieskich pytaj na priw.
 

titawa

New member
Tak tez zrobię jeżeli od razu nie ustykam na 5.1 to kupię 5.0 a suba postaram się jak najszybciej dokupić. Dzięki za porady pozdrawiam serdecznie.
Jak tylko wrócę z urlopu kupuje sprzęt.
 
Do góry