POMOCY Jaki kabel hdmi 1.4 wybrac ? jaka jest najlepsza firma za rozsadne pieniadze?

bbbaton

New member
witam wszystkich
nigdzie nie mogę znaleźć testów kabli hdmi - hdmi 1.4
w internecie widziałem test kabli 1.3, wygrało vivanco


zastanawiałem się nad firma VK - nr aukcji na allegro 1790355007
i firma VIVANCO - nr aukcji na allegro 1796453073

ceny są podobne.

jakie jest wasze zdanie na temat firmy Voice kraft cabletech?

czekam na odpowiedzi

SZUKAM KABLA GDZIEŚ DO 50 zł
 

bbbaton

New member
nie ma jeszcze zadnych testow kabli 1.4, Panie mądry, od tego jest forum żeby móc komuś pomóc > mariusz 67


telewizor Samsung UE40D6500 3D
KINO DOMOWE SAMSUNG - HT-D5100 - Blu-ray
Dekoder HD

a więc potrzebne mi dwa kable TV > KINO ; TV > DEKODER :)
potrzebuje kabel do dzwieku i do obrazu 3D
 

bbbaton

New member
co powiecie o tym kablu:
Kabel HDMI 1.4 3D 3m Kosz VIVANCO 42915 (1794727110) - Aukcje internetowe Allegro
nie moge jeszcze wklejac linkow wiec podaje opis
 

michu_kon

New member
ja mam turbodekoder n-ki podpięty pod kino kablem optycznym (to chyba lepsze od HDMI??), a kino pod tv ue40d6750 przez HDMI, dekoder pod tv też HDMI
natomiast interesuje mnie dlaczego nie można odtwarzać na tym kinie płyt VCD !!! Chciałem dzisiaj dziecku bajkę puścić i wyskoczyło, że format nieobsługiwany. Czy ktoś ma na to jakieś rozwiązanie i odpowiedź dlaczego tak jest??

Jeszcze jedno - jaki zamiennik karty wifi można pod to podpiąć??
 
Ostatnia edycja:

tewje

New member
Kup najtańszy, różnicy i tak nie zauważysz.

Zauważy, jak mu wtyk w ręce zostanie... :-D

ja mam turbodekoder n-ki podpięty pod kino kablem optycznym (to chyba lepsze od HDMI??), a kino pod tv ue40d6750 przez HDMI, dekoder pod tv też HDMI
natomiast interesuje mnie dlaczego nie można odtwarzać na tym kinie płyt VCD !!! Chciałem dzisiaj dziecku bajkę puścić i wyskoczyło, że format nieobsługiwany. Czy ktoś ma na to jakieś rozwiązanie i odpowiedź dlaczego tak jest??

Jeszcze jedno - jaki zamiennik karty wifi można pod to podpiąć??

HDMI to inna bajka. Przesyła obraz i dźwięk. Kabel optyczny tylko dźwięk i w odróżnieniu od HDMI nie wszystkie formaty. Jednak w przypadku podłączenia dekodera to bez znaczenia.

Odnośnie VCD... Producenci odtwarzaczy wycofują się z obsługi tego formatu (co w dobie dominacji HD nie powinno dziwić). W instrukcji do KD powinno być napisane jakie płytki odtwarza.
 
Ostatnia edycja:

Rosak

New member
sory, ze odkopouje temat, ale innego nie zauwazylem na forum na ten temat: Jaki kabel kupic do 200 zl, niestety musze 10 m, Relacja: komputer - tv (philips 42 pfl 6007) dzieki i Pozdrawiam

P.S. Jak mam procesor i3 2100 CPU 3,2Ghz - to ma prawo mulic komputer? na lepszym kablu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry