Pomoc w wybraniu TV LCD FULL LED

loss77

New member
Witam. Planuje zakup nowego telewizora, gdyż obecnie posiadam stary telewizor CRT marki Philips. Interesuje mnie TV LCD FULL LED o przekątnej 32 cale większej mi nie trzeba, przeznaczę ten telewizor głownie do gry na konsoli PS3 czasem tylko do oglądania telewizji kablowej (rzadkość), nie wiem jaka marka będzie najlepsza liczę na wasza pomoc i mile oczekuje jakiś rozsądnych propozycji :) kwota która chcę przeznaczyć to 2800zł. Z góry dziękuje ;]
 

gregmal

New member
re:

Witam. Planuje zakup nowego telewizora, gdyż obecnie posiadam stary telewizor CRT marki Philips. Interesuje mnie TV LCD FULL LED o przekątnej 32 cale większej mi nie trzeba, przeznaczę ten telewizor głownie do gry na konsoli PS3 czasem tylko do oglądania telewizji kablowej (rzadkość), nie wiem jaka marka będzie najlepsza liczę na wasza pomoc i mile oczekuje jakiś rozsądnych propozycji :) kwota która chcę przeznaczyć to 2800zł. Z góry dziękuje ;]
Witam,
podłączam się pod pytanie, by nie zakładać nowego wątku.
Mnie również interesuje Full Led 32 cale.
Czytałem na forum o Sharpie LE700-705.
Ale na necie nie znalazłem miejsca, gdzie to kupić.
Liczę na pomoc w decyzji i zakupie.
Pozdrawiam,
 

pkomp

New member
bierz minimum 37 - mniejszy może słuzyc co najwyżej jako monitor do kompa to raz a dwa 37 cali kosztuje dosłownie grosze więcej a gwarantuję ci że już po tygodniu będziesz żałował że nie wziąłeś wiekszego.....
tym bardziej że dla 32 cali żeby zobaczyc wogóle jakośc full hd to trzeba siedziec góra 1.5 metra od tv - dalej juz nic się nie zmienia w stosunku do padlin z rozdzielczościa 1366x768
 

gregmal

New member
Ok

Full led 32" do 3000 to tylko Sharpy 600, 700 i 705.

OK.
Ale czym się różnią, szczególnie 700 i 705?
Gdzie to kupić - na stronach int. sklepów to zwykle oferty archiwalne lub brak towaru.
Załóżmy, że mogę wydać 3500 na full leda, co mam do wyboru.
Jestem już zmęczony poszukiwaniami i dlatego pytam - chętnie słucham opinii dyskutantów.
Pozdrawiam,
GM
 

loss77

New member
No dobra niech bedzie 37 cali :) no ale co dalej jaki model tylko sharp? jeśli tak to z 700 - 705 jest tylko do wyboru 32 i 40 cali a na 40cali to już za bardzo nie mogę sobie pozwolić bo to powyżej 3tys. :/ a przy telewizorze planuje siedzieć w odległości mniej więcej 1.7m wiec zastanawiam się czy był by mi potrzebny większy TV niż 32 cale? Ale powiedzmy ze tylko są do wyboru sharp'y 600, 700, 705 który w takim razie jest najlepszy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry