pomoc w wyborze TV LCD do 2500zł

dimitr87

New member
Witam serdecznie. Dziś sprzedałem moje poczciwego Philipsa 32" i przyszedł czas na kupno większego grzejniczka. Mam dylemat w wyborze i rozmiaru, firmy i modelu. Więc możę zacznę od tego co wpadło mi w oko:
-Samsung LE40B550
-Samsung LE40B551
-Samsung LE40B530
-Philips 42PFL5604H
-Sony KDL-40S5500

jeżeli polecacie jakiś inny model w cenie do 2500zl to proszę pisać.
Gdyby nie ograniczona kwota wybralbym Sama LE40B650 ale 500zl na drodze nie lezy.

Oczekuje od TV dobrego obrazu :p a tak dokladnie bede ogladał na nim filmy DVD i DivX, a takze uzywal go jako monitora z laptopa. Czasem jakies gry typu PES. Telewizji raczej nie ogladam chyba ze jakies Discovery czy TVN Turbo, musi posiadać wejscie usb i najlepiej jesli bedziesz czytal filmy DivX i muzyke z usb. A tak to raczej jest mi wszystko jedno.
Oglądać będę z odległości 1.5-2m i pytanie czy nie bedzie to za duzy TV jak na taka odleglosc. Mialem teraz 32" i bylo troszke malo...
Bardzo proszę o podpowiedzi i pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:

bielikk

New member
Bez reklam
dimitr87 napisał:
Witam serdecznie. Dziś sprzedałem moje poczciwego Philipsa 32" i przyszedł czas na kupno większego grzejniczka. Mam dylemat w wyborze i rozmiaru, firmy i modelu. Więc możę zacznę od tego co wpadło mi w oko:
-Samsung LE40B550
-Samsung LE40B551
-Samsung LE40B530
-Philips 42PFL5604H
-Sony KDL-40S5500


Rozważ zakup Philipsa 42PL7404H to naprawdę dobry LCD (nie przytaczam danych technicznych bo po wpisaniu w wyszukiwarkę modelu j.w. wszystkiego się dowiesz)
Cena w necie ~3000zł. więc musisz dozbierać trochę kasy, odłóż zakup na miesiąc - dwa - czy trzy (zależy od twoich możliwości) a na pewno będziesz zadowolony. Warto czasami tochę poczekać aby naprawdę być zadowolonym z zakupu.
Z tych modeli, które podajesz, nie polecam żadnego, ale decyzja należy do ciebie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
też byłbym za 42 7404 - ale jak napisał dimitr87 - kasa ograniczona.
Z Twoich wybrałbym Samsunga 40B 550
 

dimitr87

New member
Bardzo podoba mi się ten philips 7404 lecz nie chce wydac na TV wiecej jak 2500zł. Dlatego tez wybiore chyba tego Sama B550. Rodzice maja B650 i jest rewelacyjny tyle ze o prawie 1000zł drozszy. pozdrawiam
 

dimitr87

New member
Temat do zamkniecia. Telewizor zapupiony Samsung Le40B550 w RTV Euro AGD za 2490zł. Zmiany w menu serwisowym poczynione i wszystko śmiga że aż miło. pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry