Pomoc w wyborze TV 55"

Manky

New member
Kolego, ty trolujesz prawa ? Mam taką nadzieję, ale jeśli jednak nie to :
- euro używało się z magnetowidami, zapomnij że takie złącze istniało
- dekoder podepnij pod którekolwiek HDMI w amplitunerze (oznaczenia 1,2,3)
- TV podepnij do amplitunera pod HDMI MONITOR OUT
- drugi koniec HDMI podepnij pod obojętne które wejście HDMI w TV, później wybierz odpowiednie wejście na amplitunerze i odpowiednie wejście na TV
- oglądaj :)
 

monster111

New member
Dzięki kolego Manky o taką odp mi chodziło. Masz u mnie piwko :D:lol: jak kupowałem sprzęt chyba w 2008r to nabyłem kabel euro za ponad stówkę wiec żal wyrzucać, chyba sprzedam za złom ;) bo jest gruby jak kciuk. Miałem jeszcze jeden problem. Dekoder sagemcom nie chciał się odpalić na tv ciągle pisało żeby zmienić rozdzielczość. Wszędzie pisali jak to zrobić za pomocą pilota nki ale ten sposób nie działał i okazało się że kabel był h...y. Po zmianie na konkretny kabelek hdmi poszło od razu. Dzięki wszystkim za pomoc w wyborze tv i przy podłączaniu sprzętu. Skoro już zaśmiecam wątek to mogę poradzić wszystkim którzy mają dylemat w wyborze czy zakrzywiony czy płaski tv zdecydowanie polecam zakrzywiony. Siedzimy 3-4m od tv i nawet pod kątem super widać. Nie zaobserwowałem krzywych linii na boisku piłkarskim czy od siatkówki - na razie 2 mecze oglądałem. Nie potrzeba kalibracji obraz jest ok. Nie twierdzę, że się nie będę bawił kolorami w późniejszym czasie. I jeszcze co do neta to tizen chodzi super. Wszystko proste intuicyjne. Polecam. Mam 55j6300 full hd i 55ju7500 :) tak kupiłem za ciosem 2 szt. Jeden do pokoju syna. Syna podłączyliśmy dopiero dzisiaj. :)Szczerze to różnicy w obrazie nie widzę. Chodziaż nie oglądałem jeszcze nic w 4k. Pozdrawiam. ;)
 
Do góry