pomoc w wyborze TV 42 cali

raku1982

New member
Witam.
Poszukuje TV okolo 42 cale.
Czytalem na forum duzo i nie moge sie zdecydowac czy brac plazme czy lcd.

Ogladal bede cyfre z odelgosci 3,5 metra w pokoju w ktorym jest dosc ciemno a zreszta i tak bede ogladal glownie w nocy.
Obojetne czy bedzie stak czy wisial.
Mozliwe ze bedzie uzywane na nim rowniez PS3
Chialbym zmiescic sie w 3tys.
Raczej bede ogladal na wprost ale moze zdarzyc sie ze bede ogaldal z boku.

Bardziej jestem przekonany do plazmy ale jestem otwarty na propozycje.
 

piotrflo

New member
a jezeli zalozylibysmy ze nie bede gral na PS 3,to ktory z tych modeli albo jakie sa inne godne polecenia?

Kolego albo jestes zwolennikiem LCD albo plazmy. Jak wolisz plazme bierz plazme, jak pasuje Ci LCD bierz LCD. Ja wolalem LCD i wybralem Toshibe o ktorej rozmawiamy choc nie korzystam z PS3, XBOXA czy innej WII. Swojego wyboru nie zaluje. Jestem zadowolony z jakosci obrazu i dzwieku wydobywajacegi sie z glosnikow w tym TV. Nie chcialem sie zastanawiac nad powidokami (wlaczaniem jakiegos sniegu na 24 godziny), buczeniem, slyszalnoscia wiatrakow od chlodzenia przy wieczornym ogladaniu na plazmie. Nie wiem jak teraz jest w nowych modelach. Ale bedac w tym roku w Anglii spedzilem kilka dni w domu gdzie stal Pioneer PDP nie pamietam modelu. Obraz byl naprawde OK, ale grzanie sie i dzwieki wydawane na tym TV byly zatrwazajace.

LCD czy Plazma wybor nalezy do Ciebie. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wybierasz co chcesz -ale jak zrozumiałem to podałeś warunki i potrzeby optymalne.
Dlatego dostałeś optymalny wybór.
Z Panasonic wstrzymaj się przynajmniej do czasu aż wyjaśni się sprawa.
 

raku1982

New member
ok, dzieki wielki za odp, teraz jestem na etapie poszukiwania tej toshiby w necie a pozniej pojezdze po mm itp zeby sprawdzic jaka jest roznica, chyba ze akurat kupowal ktos go ostanio i wie gdzie jest fajna cena?
 

Maxima

New member
Albo poszukaj w sklepach internetowych i wybierz najlepszą ofertę. Jeżeli plazma to na pewno nie 42 calowa,tutaj takze proponowałbym Toshibe XV 635. Poza tym masz zbyt mały budżet na plazmę a ten model znajdzie również inne zastosowania niż tylko gry na konsoli.
 
Do góry