pomoc w wyborze tv 40-47 cali led

sebastianp

New member
witam
prosiłbym o jakos pomoc, wskazówki wyborze telwizora led 40-47 cali do 4500złoty, który by posiadła wszytskie najpotrzebniejsze funkcje, bez problemowe podłaczenie do kina domowego, zastanawiam sie nad jakims samsungiem, a i czy jesli bede miał kino domowe samsunga a telewizor np sony to czy nie bedzie problemów z podłaczeniem? dzieki za pomoc
szukam tez przy okazji małego telewziorka led albo lcd około 1000złoty do sypialni 19-22 cale co byscie poradzili?
 

morpheus1982

New member
nie marka sprzętu a posiadane gniazda mają wpływ na możliwośc podłączenia (hdmi, optic, coax itd.)

co do TV to zaproponuję

Sharp LC-46LE820E (4800zł 25.11) - RGBY, mnogość dodatkowych funkcji
Sharp LC-46LE705 (4600zł 25.11) - Full LED
LG 42LE8500 (3900zł 25.11) - wmoim odczuciu (po wizycie w sklepach) bardzo wyrazisty, płynny i kolorowy obraz

PS. Rozumiem, że podając rozmiar i typ podświetlania, wziąłeś wszystko pod uwagę... tzn. przeznaczenie, odległość, rodzaj sygnału itd. itd.
 

sebastianp

New member
przeznaczenie ogladanie tv i filmów , odległosc około 4-5 metrów , telewzior do salonu, moc sygnału to nie wiem o co chodzi?:) prawdopodbnie bedzie to cyfrowy polsat, ogranicza mnie tez cena musze sie w niej zmiescic, wiem o tych podłaczeniach ale nie chce by potem cos np zabrakło i trzeba było jakis przejsciowki robic itp, nie jestem jakims znawco i nie chce sie w to bawic
 

sebastianp

New member
witam chciałem sie spytac który z tych telewizorków jest najlepszy?
SONY KDL-46EX710
Sony KDL-46EX700
Samsung UE46C6000
dziekuje za pomoc w wyborze
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do takich warunków to raczej full led.
Wystarczy Ci prawie na 19 lcd led - w łacznej cenie.
 
Do góry