Pomoc w wyborze stacjonarnego odtwarzacza blu-ray

Mikiii

New member
Witam. Na dniach planuję zakup odtwarzacza stacjonarnego blu-ray, jednak jestem kompletnie nie w temacie i nie chciał bym kupować kota w worku. Dlatego prosił bym o pomoc w dokonaniu wyboru. To na czym mi zależy to:
- w miarę rozsądna cena (max 800zł, ale lepiej taniej)
- odtwarzanie plików divx, mkv itp w rozdzielczościach hd (1080p)
- prawidłowe wyświetlanie napisów (najlepiej txt, ale to nie bezwzględny warunek) z polskimi znakami
- port usb obsługujący pendrive'y
- obsługa plików w systemie ntfs, tak aby można było odtwarzać pliki ok 4gb z pendrive'a
- oczywiście prawidłowe i sprawne odtwarzanie płyt blu-ray
- chyba czytałem coś o połączeniu blu-raya do sieci lokalnej (kablem, lub przez wifi), aby móc odtwarzać pliki wprost z komputera, jeśli to prawda to dobrze jak by ta opcja również była.

To chyba mniej więcej na tyle. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i porady.

edit:
Czy te modele spełniają moje warunki:
Samsung P3600
LG BD 560
LG BD 570
LG BD 390

Jeśli tak, to który przejawia najlepszy stosunek cena/jakość itp. Ewentualnie jakie inne modele warto wziąć pod uwagę?
 
Ostatnia edycja:

Mikiii

New member
W tej chwili wybór zawęziłem praktycznie tylko do LG BD390 i Samsunga BD-C6500. Bardzo proszę o szybką pomoc w dokonaniu wyboru. Chodzi mi głównie, który sprzęt będzie bardziej uniwersalny do odtwarzania divxów i mkv w wysokiej rozdzielczości.
 

Mikiii

New member
Popularność to dość słaba przesłanka... Dzięki tej popularności wiem, że LG nie jest doskonały i bywają z nim kłopoty, chciał bym wiedzieć jak się ma do tego ten nowy Samsung. W tej chwili nawet zastanawiam się, czy jednak nie wybrać jakiegoś odtwarzacza hdd (np Xtreamer, WD TV Live, Asus O!play air) a w przyszłości dokupić typowy blu-ray do odczytu samych płyt. Wolałbym jednak "all in one" blu-ray ;) Dlatego zastanawiam się nad tym Samsungiem czy nie będzie choć trochę lepszy od LG.
 

Mikiii

New member
Druga opcja czyli odtwarzacz HDD? Hmmm
Przy okazji, który odtwarzacz wydaje się być najlepszy w cenie do max 800zł?
 

kapsell

New member
Bez reklam
lg 390 jest bardziej popularny w tym przypadku bo jest lepszy - jak juz trzeba Ci tlumaczyc mniej subtelnie.

Hyundai M-Box R3150S - wg mnie najlepszy odtwarzacz multi na rynku, czyta wszystko, full hd, sata i inne bajery.
 

Mikiii

New member
No mnie się wydawało, że jest bardziej popularny bo jest o rok dłużej na rynku :p
Według recenzji na cnet.com samsung lepiej wypada, nawet w opiniach użytkowników LG wypada raczej gorzej (chodzi o ostatnie opinie, a nie te sprzed roku, kiedy jeszcze nie było samsunga na rynku)
 
Do góry