Pomoc w wyborze Plazmy

hcl4

New member
Ech... mam większy dylemat niż miałem. Byłem wczoraj w sklepie obok siebie stały p46g20 i p42gt20 dostałem pilota i się bawiłem... Obraz leciał z BR i obraz na tych 2 TV dla mnie identyczny (jakość super). Choć liczyłem że na GT20 mimo wszystko trochę lepszy będzie (T z zobowiązuje :p).

Wiem ze z 3D to ja pożytku nie będę miał, raz na jakiś czas to chyba będę wolał iść do kina by coś fajnego zobaczyć...

wiec chyba jednak zostaje przy g20.... chyba ze ktoś jeszcze spróbuje mi coś ciekawego powiedzieć :)
Jedną rzecz według mnie źle zrobiłeś (oczywiście według mnie) a mianowicie, że testowałeś tv na sygnale z BR. Ponieważ nawet najgorszy tv prawdopodobnie będzie idealnie "świecił" przy "idealnym" sygnale BR. Najlepiej żebyś poprosił o zapodanie sygnału SD i wtedy sprawdzaj jak sobie tv radzi z sygnałem gorszym, który będzie częściej gościł na tv w domu. W końcu większość czasu będziesz oglądał tv a nie BR - tak przynajmniej zakładam. Ja na początku też prawie dałem się "złowić" na podawanie sygnału z BR ale kiedy poprosiłem o podłączenie zwykłych programów, to wtedy już zaczynały się komplikacje - na początku ze strony sprzedawców że się nie da, że coś tam, ale kiedy nalegałem bardziej niż oni odmawiali to w końcu wysilili się i dopiero wtedy zaczynały się sprawiedliwe TESTY NAOCZNE :). NIE SPRAWDZAJ TV NA SYGNALE Z BR, bo w domu się rozczarujesz.
 

Serme

New member
I dochodzimy do natrudniejszego.... przekonać sprzedawce by zmienił sygnał. Wczoraj tez oto prosiłem i usłyszałem nie i koniec bo nie można/nie maja sygnału etc.
ALe masz rację że będe musiał wkońcu znaleźć jakis sklep który to umożliwia....
Ktoś sie orientuje gdzie w Warszawie mozna i sprzedawcy nie robią problemu?
 

hcl4

New member
I dochodzimy do natrudniejszego.... przekonać sprzedawce by zmienił sygnał. Wczoraj tez oto prosiłem i usłyszałem nie i koniec bo nie można/nie maja sygnału etc.
ALe masz rację że będe musiał wkońcu znaleźć jakis sklep który to umożliwia....
Ktoś sie orientuje gdzie w Warszawie mozna i sprzedawcy nie robią problemu?
Kiki np daje możliwość "potestowania" w domu :) wybierasz 3 i Ci przywozi do domu i sobie spokojnie sprawdzasz a dokładniej On robi prezentację ;)... zawsze to jakieś rozwiązanie i to obiektywne, bo może się okazać że tańszy tv może grać lepiej niż wiele droższych.
Co do sprzedawców - właśnie to co wcześniej napisałem - ciężko ich przekonać, bo mają sprzedać to co musza. Całe szczęście w dzisiejszych czasach jest duża konkurencja i wiele sprzedawców nie robi problemu - zależy na kogo trafisz.
 
Do góry