Pomoc w wyborze plazmy 50"+ 5 tyś

Coolio16

New member
Witam , chciałem prosić o pomoc w zakupie plazmy 3d w tech. pasywnej minimum 50" maxymalna kwota jakę mogę przeznaczyć to 4500 zł max 5000 zł. Nie posiadam żadnych modeli którymi jestem zainteresowany bo trochę się waham przed LED a Plazma z uwagi na 3d, Wszystkie plazmy jakie do tych czas widziałem używały okularów aktywnych a do tego nie jestem przekonany z uwagi na koszt okularów i komfortu oglądania . Wpadłem tylko na jednego LEDa z technologią pasywna i nie wiem czy takich plazm nie ma czy tylko nie widziałem. Telewizor będzie głównie używany do gier i filmów BR , do kablówki bardzo rzadko lub w ogóle na początku , do telewizora kupuje odtwarzacz br 3d wiec chce wykorzystać telewizor w 100 %
bardzo proszę o pomoc w wyborze

jaka odległość od ekranu: 3 - 3.5 m
jak słońce świeci w pokoju: z tym nie ma problemu posiadam zasłony
Jak duży jest pokój: 20 - 22 m
jaki masz obecnie telewizor: Samsung 32" i Samsung 50 " BPS50b55
jakie programy najczęściej oglądasz - Nie oglądam telewizji ale planuje zakup dekodera polsatu w przyszłości
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem - Fifty fifty
preferowana marka - Nie mam , zależy mi na jakości obrazu więc może być cokolwiek byle był bym zadowolony
czego nie lubisz w telewizorach - słabych kolorów i braku czerni
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń - 20 % do telewizji ,50 % Ps3 ,30 % komputer
ma stać czy wisieć - Narazie stać ale może w przyszłości powieszę
 

Admor

New member
Dozbieraj do Panasonic'a TX-P50VT30E, a jeżeli tysiąc PLN to dla Ciebie za duża (nieprzekraczalna) granica - weź Panasonic'a TX-P50GT30E.
 

don111

Banned
dobre 3d jest niestety tylko w LG LED (pasywne), ale jako telewizory 2d są one bardzo przeciętne, przynajmniej w tym budżecie
jak chcesz dobry telewizor 2d i 3d (tylko aktywne) to masz parę opcji, z LED Sharp LE830, Samsung 46UD7000 a z plazm Panasonic 50GT30, Samsung 51D8000, Panasonic 50VT30
plazma znacznie lepsza do gier i filmów, a ogólnie do wieczornych warunków, obraz łagodniejszy dla oka, LED lepiej wypadnie w dzień jeśli masz jasno w pokoju
 

marekdbr

Member
Coolio16 mam pytanie, a ogladales 3d w aktywnych i pasywnych na tv?;-) dla mnie aktywne super, a paaywne to 2 min ogladania bolala mnie mega glowa. Wiec lepiej sprawdz:)

Wysłano z HTC HD2 z Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Extra 3D jeśli taka wola to najlepiej wypada w plazmie 50VT30.
Przy takich potrzebach powinieneś sięgać po prezentację telewizorów w domu.
 

Coolio16

New member
Coolio16 mam pytanie, a ogladales 3d w aktywnych i pasywnych na tv?;-) dla mnie aktywne super, a paaywne to 2 min ogladania bolala mnie mega glowa. Wiec lepiej sprawdz:)

Wysłano z HTC HD2 z Tapatalk

Tak oglądałem różnica jest ale nie wiem jak to będzie z tym 3d po większych przemyśleniach 3D to będzie raczej jako dodatek na początku będę pewnie go używał dużo - później mniej bo sie znudzi , dlatego może być z aktywnymi okularami zależy mi głównie na grach . W sklepie niedaleko jest dobra oferta na telewizor SAMSUNG PS51D6900DKXXU
co o nim sądzicie ? w zestawie ma 2 pary okularów i starczyło by jeszcze na jakieś w miarę dobre kino domowe 5.1
 
Ostatnia edycja:

Telpher

New member
Świetny sprzęt, czyta wszystko, z HDD nie ma problemu, konwersja 2d w 3d, cóż chcieć więcej ? Jedynie jak za plecami masz okno to może przeszkadzać w słoneczny dzień, ale moge ci polecić firmę co roletki montuje więc i z tym problemu nie powinno być :D
PS: pasywne 3d - kwestia wzroku chyba bo dla mnie totalne nieporozumienie, obiekty "wylatujące, wystające" z telewizora totalnie nieostre. Co z tego że fajne, jasne jak po prostu nie widzę tego 3d i muszę się wysilać by cokolwiek z głębi widzieć. Aktywne okulary po założeniu od razu jest (jak dla mnie) super efekt.
 
Ostatnia edycja:
Do góry