pomoc w wyborze LCD 32 cale

cristianotst

New member
Witam!!jestem na kupnie telewizora LCD o przekątnej kineskopu 32 cale!!!telewizor bedzie ogladany z odległosci ok 2-2,5 metra!!chcialbym zeby telewizor miał ładny obraz zeby ruchy były płynne ogladam sporo meczów!!telewizor bedzie podpiety do kablówki i byc moze do cyfrowego dekodera mototrola od telewizji ASTER!kwota jaka chce przeznaczyc to ok 2-3 tys!!!nie mam narazzie upatrzonej firmy takkze czekam na wasze propozycje!!dzieki za pomoc pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

cristianotst

New member
konieczneee jest 100hz???kurcze myslalem ze znajde cos za ok 2500 i kupie sobie kino domowe jeszcze!!a telewizor ktory nie bedzie mial 100hz ktory bedzie najlepszy???
 

pawel110

New member
Witam,

Twoje wymaganie zaspokoi nie LCD, ale plazma Panasonic TH-37PV7P. Zero problemów ze smużeniem (będzie Ci się mecze świetnie oglądać). A odleglość od ekranu też będzie w porządku (jest taka zasada, że plazma nigdy nie jest za duża - więc nawet do kina domowego 37' będzie super !). Poza tym zmieścisz się w budżecie do ok. 2500 zł - http://www.ceneo.pl/637950.

Życzę trafnego wyboru.
 

cristianotst

New member
raczej byłbym za telewizorkiem lcd!!wiadomo tez ze nie bede na nim ogladał tylko meczy piłkarskich!!ma słuzyc na codzien;p a co powiecie o samsungu LE32R82B
 

cristianotst

New member
po przemysleniach ciezkich:) zastanawiam sie nad kupnem Panasonica LX70 dzis jade go obejrzec na zywo!!ogladalem samsungi LE 32M87B i LE 32R82 poiwem szczerze ze ten obraz cos mi sie nie podoba:/:roll:zobaczymy jakie bede mial wrazenia po panasonicu!!!
 

msk82

New member
Witam. Tak jak kolega jestem na etapie kupna lcd 32 i mysle ze sie nie obrazi jak tutaj o tym napisze moze razem cos wymyslimy. A wiec tak wybor padl na lcd 32 poniewaz bedzie ogladany z niewielkiej odleglosci czyli jakies 2-2,5m. Przegladajac rozne fora o tej tematyce wybor padla na 1 z 3 tv a mianowicie:
Philips PFL7762D, Panasonic TX-32LX70P lub Sharp 32X20E.
Telewizor bedzie podlaczony do telewizji "n", tak jak kolega lubie pilke nozna i duzo tego ogladam dlatego zalezy mi na szybkiej matrycy azeby efekt smuzenia byl jaknajmniejszy, w przyszlosci podlacze do tego kino domowe i moze ps3 ale to przyszlosc i z ps3 mi sie nie spieszy. Co sadzicie o tych konkretnych typach LCD, jakie macie inne lepsze propozycje, moge na ten zakup przeznaczyc 4tys max. 4,5tys. Pozdrawiam
 

laki

New member
polecam Panasonic LX70. Tez mialem taki problem jak wy, i po wielu poszukiwaniach kupilem i jestem bardzo zadowolony.
pozdrawiam
 

msk82

New member
a mnie zainteresowała ta plazma tylko że model 37PV70P (więcej we/wy) ceny ksztaltuja sie w granicach od 3,5 do 4tys wiec jak dlamnie idealnie, czytalem na forum wiele pozytywnych opini jak rowniez opinie uzytkownikow ktorzy zakupili owy sprzet w sklepach internetowych. tylko czy ktos wie jaka jest zywotnosc (ile godzin) owej plazmy ??
 

EWI_JJ

New member
przy okazji wątku mam prośbę o pomoc w wyborze LCD 32cale, który musi spełniać 3 warunki:
cena < 2500
bardzo prosty pilot z dużymi klawiszami
minialna ilość dodatkowych funkcji/regulacji

dodatkowo (ale niekoniecznie) możliwość podłączenia PC
TV będzie podłączony do kablówki o średniej jakości
 

paczka91

New member
Przy okazji...

To ja rowniez unikajac tworzenia nowego tematu skorzystam z tego juz istniejacego. Rowniez juz dlugo zastanawiam sie nad kupnem telewizora, interesuje mnie LCD 32' nie drozszy niz 2100 zl. Do tej pory bylem nastawiony na Samsunga LE32S81B ale zauwazylem ze tutaj ani razu nie zostal wymieniony. Telewizor ogladal bede z odleglosci okolo 2-2,5 metra, podlaczona bedzie telewizja N i czesto PC a w przyszlosci kino domowe i moze w jeszcze odleglejszej przyszlosci a moze wcale XBOX360.
Co myslicie o tym Samsungu a moze macie jakies inne propozycje??:confused::confused:
 
Do góry