Pomoc w wyborze kina

rozbujnik

New member
Witam, chcę kupić kino domowe, ale większego doświadczenia nie mam i nie chcę wydać kasy i potem żałować. Mam kilka swoich propozycji, ale może i Wy mi coś doradzicie. Chcę wydać tak +-2600zł. Zależy mi na mocnym i dynamicznym dźwięku. Jakoś przemawia za mną Sony, podobają mi się wizualnie :)!

Co sądzicie o tych zestawach:

euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/sony-dvp-ns708-str-dg720-ss-fcr6000.bhtml

euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/sony-htp-hd8000-dvp-ns708s-str-dg820s-ss-fcr6000.bhtml

allegro.pl/item474355566_zestaw_kina_domowego_sony_htp_hd7000_gwaran_f_vat.html#gallery

allegro.pl/item469863595_sony_str_dg720_blu_ray_fcr4000_hdmi_1080p_kredyt.html#gallery


Jak nie to, to co Wy byście mi polecili ?

Czy do tych zestawów, można podłączyć jeszcze subwoofer? Jaki by najlepiej pasował?


Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
podaj jakie masz warunki w pokoju - wielkość ?
jakie kolumny - sojace czy wiszące?
jaki kolor ?
jakie wyposażenie kina?
tylko do kina czy również do muzyki ?
 

rozbujnik

New member
Pokój to tak +-12 m2.

Kolumny raczej stojące, chociaż jakbyś znalazł coś ciekawego z wiszących, to chętnie obejrzę. Zależy mi, aby kolumny były tego rodzaju co w linkach,a nie te takie co sprzedają w zestawach z samymi DVD (tymi "wąskimi") czy jak tam one się nazywają ;).

Co do koloru, to raczej ciemne, coś w stylu tych Sony co podałem.

Wyposażenie, to na pewno amplituner, dvd, ewentualnie sub, ale nie koniecznie. Myślałem nad blu ray'em, ale nie wiem jak z kosztami to będzie wyglądało.

Zestaw będzie wykorzystywany do tego i tego, lubię głośną muzykę z takim bassem w miarę mocnym, aczkolwiek nie przesadzając :).


Ewentualnie jakbyś mógł mi jeszcze doradzić który z LCD Sony 32" byłby najlepszy, sygnał będę miał albo satelitarny, albo jakaś cyfra, n'ka czy coś w tym rodzaju. Znajomy mi doradzał tego Sony Bravia kdl w4500 dvbt4, ale nie ma takich 32", a większego ani mniejszego nie chcę. :)

Hmm i co znajdzie się ktoś, kto pomorze ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry