Pomoc w wyborze Kina Q acoustics 5.1

wuzetb4

New member
Witam zaztanawiam sie nad zestawem Yamaha RX-V583 w/ Q Acoustics 3050 Speaker 5.1 z uk za 6tys.zl razem z przesylka.Na poczatku rozwazalem zestaw 5.1 Q acoustics 3000 jednak kolumnu 3050 wydaja.sie byc dosc lepsze .Miedzy zestawami 5.1 razem z amplitunerem jest okolo 2tys.roznicy.Moze ktos z was pomoze w decyzji bo ciezko ja podjac badz tez doradzicie mi cos od siebie 4/5tys.zl razem z ampli.Chetnie zapoznam sie z opiniami o firmie Q acousticas i serii 3000 i 3050.pozdrawiam:eek:k:
 

wuzetb4

New member
20/25m2.Szukam czegos do 4.5tys.zl.Ogolnie juz jestem 1noga w stereo ale jescze sie wacham.Ogolnie to sprzet do muzyki jak i do tv noi oczywiscie Ps4.Nie jestem jakos bardzo za stereo ale zwolennicy podpowiadaja ze stereo np Klipsch 250 zagra tez dobrze.Jest to pokoj dzienny duzo ogladane sporty ,czasem Fifa na Ps4.oraz muzyka w wolnych chwilach.Niechcialbym specialnie zagracac pokoju wielkimi glosnikami ale zdam sie na wasze propozycje.Zestaw z amplitunerem oczywiscie mulitcast,itp.Calosc do 4.5.tys.Dzieki za komentarze
 
Do góry