pomoc w wyborze HD playera

LaChupacabra

New member
Witam,

Jako, że jest już milion podobnych wątków, więc nie zakładam nowego.
Poszukuję playera o następujący parametrach:

- koniecznie obsługa DTS
- kompaktowy wygląd, bez dziwnych wyświetlaczy itp.
- obsługa mkv
- obsługa napisów
- możliwość podłączenia dysku zewnętrznego
- cena do 1000 zł, ew. mogę coś dołożyć :)
- zagraniczne linki też mile widziane :)

P.S Ktoś potrafi powiedzieć coś na temat HIMEDIA HD800B?

Pozdrawiam




 

M4co

New member
Witam,

Jako, że jest już milion podobnych wątków, więc nie zakładam nowego.
Poszukuję playera o następujący parametrach:

- koniecznie obsługa DTS
- kompaktowy wygląd, bez dziwnych wyświetlaczy itp.
- obsługa mkv
- obsługa napisów
- możliwość podłączenia dysku zewnętrznego
- cena do 1000 zł, ew. mogę coś dołożyć :)
- zagraniczne linki też mile widziane :)

P.S Ktoś potrafi powiedzieć coś na temat HIMEDIA HD800B?

Pozdrawiam





Witam Wszyskich.

Dune HD Smart H1 jest idealny dla Ciebie bo i w cenie się mieści i odtwarza wszystko co chcesz a i ma kompaktowy wygląd bez wyświetlacza, można dysk zamontować do środka w łatwy sposób a z tyłu ma port eSata do podłączenia zewnętrznego dysku.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
ej chupacabra rusz mózgownicą!!!!

WSZYSTKIE praktycznie robią to co chcesz!!!!
jak bys sie odrobinkę wysilił nie było0 by kolejnego beznadziejnego pytania
 

marteenez

New member
Witam serdecznie.

Także przymierzam się do zakupu playera, ale informacji na ten temat jest bardzo dużo. Praktycznie wszystkie jak wcześniej wyczytałem w tym wątku mają podobne funkcje interesują mnie dwie rzeczy.

Czego najbardziej oczekuje od takiego odtwarzacza to wbudowany (lub z miejscem na) dysk 3,5'', poprawne wyświetlanie polskich napisów w formacie txt, a także możliwość oraz poprawne działanie napędu dvd podłączonego przez USB.

Czy moglibyście naprowadzić mnie na któryś z modeli? W oko wpadł mi Asus HD2. Co prawda nie ma wifi, ale router znajduje się w bliskiej lokalizacji przyszlego odtwarzacza HD, także ten aspekt pomijam.

Pozdrawiam.
 

pro_fill

New member
Bez reklam
Czego najbardziej oczekuje od takiego odtwarzacza to wbudowany (lub z miejscem na) dysk 3,5'', poprawne wyświetlanie polskich napisów w formacie txt, a także możliwość oraz poprawne działanie napędu dvd podłączonego przez USB.
nie wiem jak inni producenci, ale używam R650 ze stajni HYUNDAI i spełnia twoje wymagania.
co jeszcze? niech się inni wypowiedzą.
 

pkomp

New member
beznadziejne to jest twoje pytanie a twoje lenistwo bije wszystkich leni na łeb!!!
rozumiesz co znaczy że WIĘKSZOŚĆ playerów to oferuje? TO ZNACZY ŻE KUP BYLE CO Z OPISYWANYCH TU SPRZĘTÓW I BĘDZIESZ MIAŁ TO WSZYSTKO

problemy z myśleniem czy jak?
resztę masz na stronie humanmedia i allegro a szczegóły na temat wybranych modeli w odpowiednich tematach - rusz się!!!!

MARTEENEZ - spora część playerów nie odtworzy oryginalnych(chodzi o zabezpieczone konkretnie) płyt dvd z napędu dvd - musisz szukać takich co to obsługują
 
Do góry