Pomoc w doborze zestawu po wizycie w sklepach

BRUTUS123

New member
Witam,

Zastanawiam się nad zestawem Denon avr 1713 + Jamo s 606. Metraż pokoju to ok 25m/2 . Budżet 3000 - 3500 zł. Czy to dobra konfiguracja? Jeżeli nie to liczę na pomoc w doborze. Przeznaczenie to 70 % filmy 30 % muzyka.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Jakie masz preferencje, wielkosc pokoju, czy budzet jest z gumy:p , muzyka czy film?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

abdul0412

New member
Bez reklam
Onkyo 636, Pioneer 930
Jamo sa ok.
lub JBL Arena
Melodika bl 40
Ceny pytaj blackninja.

BTW polecam ci lepsze fronty a pozniej dokupisz tyl i centralny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BRUTUS123

New member
Witam,

Zdecydowałem się na zakup jamo s 626 jako zestaw do kina domowego ale mam problem z doborem amplitunera ( cena do 2000 zł. ) który by dał im rade.
 

BRUTUS123

New member
Witam,

Po analizie i opiniach z różnych źródeł mam znowu dylemat.
Panowie który amplituner? Wspomnę że będą współpracować z głośnikami Jamo s 626 HCS 3 w pokoju o metrażu ok. 25 m/2

Yamaha Rv-V677
Onkyo TX-NR636
Denon AVR-X1200W

Pozd.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak masz możliwość to posłuchaj i porównaj z jednymi i drugimi szału nie będzie,
Te Eltaxy wbrew pozorom i cenie całkiem przyzwoite są
 

mors111

Active member
Bez reklam
Witam,

Yamaha Rv-V677
Onkyo TX-NR636
Denon AVR-X1200W

Pozd.

Z Denona to do X2... bo X1... to podstawowy model , reszta OK , ale Yamaha ma inny dźwięk , nie zawsze każdemu pasujący

kilka dni temu brat zakupił używkę Onkyo 636 za 1.200zł z polską gwarancją więc była to super okazja
oczywiście jest to nowszy sprzęt od mojego ( 609 ) , ale w tym starszym ( moim ) lepsze są ustawienia dźwięku - jest ich więcej i dla mnie on lepiej gra ( kolumny z bratem mamy te same , ale różne pomieszczenia )
 

marstef

Member
Bez reklam
Witam,

Po analizie i opiniach z różnych źródeł mam znowu dylemat.
Panowie który amplituner? Wspomnę że będą współpracować z głośnikami Jamo s 626 HCS 3 w pokoju o metrażu ok. 25 m/2

Yamaha Rv-V677
Onkyo TX-NR636
Denon AVR-X1200W

Pozd.

Do tego metrażu brałbym 628. Sprawdzone organoleptycznie.
 

Garos

New member
Witam,

Po analizie i opiniach z różnych źródeł mam znowu dylemat.
Panowie który amplituner? Wspomnę że będą współpracować z głośnikami Jamo s 626 HCS 3 w pokoju o metrażu ok. 25 m/2

Yamaha Rv-V677
Onkyo TX-NR636
Denon AVR-X1200W

Pozd.

Zależy co słuchasz i czy chcesz więcej basu czy nie.

Dokładnie z Twoimi kolumnami Jamo słuchałem te trzy firmy jak szukałem ampli i najgorzej wypadła Yamaha-dźwięk jak z pudełka, lipa :(, Denon już trochę lepiej bo było więcej basu, ale dla mnie i tak było słabo.
Jak usłyszałem Onkyo chociaż byłem przed odsłuchem najmniej nastawiony do tej firmy to zmieniłem zdanie i zdecydowałem, że tego szukałem. Jest moc, bardzo fajny bas, góra nie przesadza, zdecydowanie polecam. Ale to mnie się podoba a Tobie oczywiście może nie podejść, chociaż myślę, że jak kupisz to nie będziesz żałował :)
 

BRUTUS123

New member
I znowu dylemat .

Jak sadzicie czy to dobry zestaw :

1. Harman Kardon AVR 370 + taga harmony tav-606 v3 lub Pylon Audio Pearl 25
2. onkyo tx-nr 646 lub Denon AVR x1200 + taga harmony tav-606 v3 lub Pylon Audio Pearl 25

Proszę o rzetelną opinię.
 

Garos

New member
I znowu dylemat .

Jak sadzicie czy to dobry zestaw :

1. Harman Kardon AVR 370 + taga harmony tav-606 v3 lub Pylon Audio Pearl 25
2. onkyo tx-nr 646 lub Denon AVR x1200 + taga harmony tav-606 v3 lub Pylon Audio Pearl 25

Proszę o rzetelną opinię.

... he he he, tak to już jest, tylko nie wyszukuj kolejnych zestawów bo tak to nigdy nie kupisz :p

Najlepiej jakbyś mógł oba zestawy odsłuchać, wtedy idealnie dobierzesz do swojego ucha :)

Ja brałbym Onkyo+Pylony :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry