Pomoc przy wyborze TV

mgandor

New member
witam.
Jestem na etapie kupna TV i prosiłbym o pomoc w wyborze.

Oto spisane po długim namyśle wymagania które określiłem:

wielkość pokoju: 4,5m x 3,5m
preferowana marka: samsung, toshiba, sony
preferowana wielkość ekranu: preferowane myślę 37
jaki sygnał: dvb-t (Wisła), za miesiąc lub dwa (cyfrowy polsat lub N) z dekodera HD
jaka odległość od ekranu: 2m - 2,5m
jakie urządzenia do podłączenia: laptop-dsub (zdjęcia), dvd poprzez hdmi lub komputer poprzez dvi-hdmi (filmy dvd, divix), dysk zewn. usb
jaka klasa cenowa: 2700-3200 zł
jakie masz nasłonecznienie pokoju: tylko rano trochu świeci, pokój od wschodu, zasłony/rolety w pokoju
więcej oglądasz w dzień czy w nocy - popoludnie, wieczór, noc
ile osób zasiada przed telewizorem: 2
Ma stać czy wisieć: Stać
Czego oczekujesz od telewizora: Jakość obrazu, płynność, fajnie jakby było: odtwarzanie divix prosto z TV (usb) i połączenie sieciowe- z tym że nie musi być
Jaki masz ulubiony program - tvn turbo, polsat sport-F1, eurosport, discovery, reszta po trochu
jaki masz telewizor - aktualnie crt jakiś noname 21', sporadycznie oglądam sony kdl-s3000 32'
Co Cię wkurza w telewizorach - smurzenie, pikseloza
Full Hd czy HD ready - FullHD 100Hz
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła: albo małe światło albo bez światła
Czy masz swoich faworytów - myślałem coś o Samsung LE37b650 lub Toshiba 37XV635DG (toshiba z tego co wyczytałem to trochę odstaje)

Za każdą sugestie dziękuję.

pozdrawiam Maciek
 

mgandor

New member
re

cześć.

kiki obawiam się czy 40 nie będzie ciut za duża, no i podniosę strasznie poprzeczkę (bo wiadome że co nowsze to musi być lepsze, czyt. większe).

Ale trzymać się serii b650, co?

pozdrawiam
 

mgandor

New member
re

kiki, a jakby do tematu podejść z soniaczem w5500 37', bądź może w5500 40'- jak księgowy puści? Jak wypadłby soniacz na tle b650- (twoim zdaniem)?

Dzięki za sugestie
 
Do góry