Pomoc przy wyborze plazmy

maxwer

New member
Witam
Drodzy formumowicze, potrzebuję waszej pomocy przy wyborze TV. Budżet 4,5 tyś.
Przyglądałem sie LG 50PK950. Jest w dobrej cenie na redcoon. Z tym że sklep oferuje gwarancje europejską, bo TV przyjeżdza z Niemiec. I ta kwesta mnie troche nurtuje!!

Warunki :
  1. Wielkośc pokoju i nasłonecznienie ?
    25m2, odległośc do TV-3,5 metra, pokoj od poludniowej strony, w dzien jest dobrze oswietlony.
  2. Jaki masz obecnie telewizor?
    crt 32" - Medion 100hz
  3. Jakie programy najczęściej oglądasz?
    30% sport, 30% filmy, 40 pozostałe programy ( przyrodnicze, informacyjne)
  4. Więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?
    w weekendy w dzien i w nocy, w tygodniu wieczorami
  5. Preferowana wielkość telewizora?
    46 - 50
  6. Preferowana marka ?
    Panasonic, LG, Samsung
  7. Jakie urządzenia będą podłączone ?
    dekoder hd 500 GB od vectry, dysk zewnętrzny, odtwarzacz blue ray,PC, aparat foto Sony
  8. Ma stać czy wisieć?
    obojętne
 

ArtiW

New member
Pomyśl nad Panasonic 50V20 lub 50VT20 (ten chyba ciut poza budżetem, ok. 1 kPLN).
Oczywiście polecam, bo mam, ale wyboru dokonywałem niedawno. Porównywałem, czytałem, oglądałem, pytałem... Trwało i trwało, ale... wybór super.
Wydaje mi się, że znajdziesz go już poniżej 5 kPLN. Jeśli nie, to chyba warto dołożyć nieco i cieszyć się nim przez ładnych kilka lat!
 

maxwer

New member
ArtiW, dzieki za podpowiedź. Racja Panasonica 50V20 można juz kupic poniżej 5 tyś. Powaznie zastanawiam sie tez nad nim. Pytanie tylko czy bez przeszkód mogę do niego podłączyc dysk zewnętrzny? Co do 50VT20 to podchodze to tego ostrożnie, no i poza tym chyba to koszt ponad 6 tyś.
 

Jaras73

New member
Jedyna piękna plasma od Panasa to 50V20 - ponad 4.600 (na dziś 13-02-2011) lub LG 50PK950 - najpiękniejsza - cena 4.060,00. Obie pięknie "świecą" - dla mnie "zwykłego użytkownika" - nie widziałem różnic w obrazie (MM). Wodotrysków w LG jest mnóstwo i jednak te ponad 5 "setek" różnicy "piechotą nie chodzi" - masz już na BD. Ale co ja tam wiem ...

A co do gwarancji LG - tez pytalem w Redcoonie - bez problemu - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny poprzez Quadranet - serwisuja nie tylko LG ale i Samsung - jak tak mialem z moim Samem - zero problemow - przyjechali - zabrali - naprawili - odwiezli.
Ps.sorry za literowki - znowu mi klawiatura " fochy strzela"
 
Ostatnia edycja:

maxwer

New member
No właśnie dla "zwykłego użytkownika " nie ma róznicy w obrazie a cenie jest:). To chyba jedyny argument za LG
 

don111

Banned
podstawowe różnice to porządny filtr antyodblaskowy i dużo lepsza czerń (docenisz w nocy) w Panasonicu
 
Do góry