Pomoc przy wyborze pierwszego kina domowego.

Showtits

New member
Witam.
Na początku może się przedstawie,mam 23 lata i pochodzę z Wrocławia.
Chciałbym abyście doradzili mi wybór kina domowego do mojego nie wielkiego pokoju (4,5 m x 4 m) wiem,że to nie wiele,ale w każdym razie "ciasne ale własne".
Przymierzam się aby wydać max 2000-2500 tyś zł,odtwarzacz BlueRay już mam(LG BD660,tani ale odtwarza wszystko na czym mi zależy),teraz pozostają kolumny i amplituner,chciałbym to wszystko do siebie podłączyć(TV,BD,XBOX360,PC) i żeby to wszystko ze sobą komponowało,lecz niestety nie mam aż tak dużego pojęcia na ten temat i wole się was zapytać,bo polecili mi was na innym forum.Obecnie BD+XBOX360 mam podłączone pod LOGITECH Z5500,niby ładnie to wszystko gra i wystarczająco ale od zawsze marzyłem o kinie domowym z prawdziwego zdarzenia,teraz wpadła premia za pracę i chce ją zainwestować w spełnienie swojego marzenia.
Nie wiem czy wszystko opisałem poprawnie i zrozumiale,ale mam nadzieję ,że mnie zrozumiecie i doradzicie coś.
Pozdrawiam :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście masz rację że zestaw kina zagra dużo lepiej niż system komputerowy .
Ma być tylko do kina czy muzyki też będziesz słuchał ?
 

Showtits

New member
Muzyka i filmy,w tym że do muzyki nie chce już przykładać zbyt wielkiej wagi,byle czysto grało i był BASS,głownie zależy mi na efektach przy filmach.
Tak jak pisałem,mam teraz Z5500 i one już dają nie samowity efekt jak dla mnie w tak małym mieszkaniu,a kino domowe napewno dostarczy mi nie zapomnianych wrażen,dlatego przy wyborze chce się doradzić specjalistów.
Co do Twojego zapytania to podział Muzyka/Filmy przekłada się procentowo mniej więcej tak 20/80%.Audio mam w samochodzie,tak więc jak jade do pracy to się nasłucham za cały dzień :D
 
Do góry