Pomoc przy wyborze 40-46" Sharp , Sony ?

AdamAdi

New member
Witam
Mam taki dylemat.
Mam LCD 32" TOSHIBA R3500 PG w pokoju ok 23m2 . Ogladam TV z 3-3,5 metra i jest dla mnie za maly. Umowilem sie ze brat go ode mnie zabierze za pare zloty i chce dosc szybko (2-3dni) kupic cos porzadnego.
Myslalem na poczatku tylko o 40 lub 42 cale ale brat mnie nakreca zebysmy wzieli 46cali bedzie fajny ! I chyba tak zrobie.
Pytania do WAS - znawcow.
a) 46cali - nie jest przesada?
b) jaki model ? budzet w miare luzny -oczywiscie wolalbym mniej niz wiecej ale jesli jest jakis naprawde warty swojej kasy - powiedzmy ze od 4000 do ok.6000 .
c) myslalem o SHARPIE LC 46X20e (w MM 4800zl) - co sadzicie??
d) jesli jednak maly (40") to w MM jest SONY seria W4000 za 5500 -co sadzicie ??
e) inne sugestie - wielkosc , producent , model ?

PS sygnal ktory wykorzystuje to kablowka z tunerem cyfrowym i konsola PS3 po HDMi , ewent tez czasami PC - divxy

BARDZO WAM DZIEKUJE ZA KAZDA ODPOWIEDZ ;))) !!
 

AdamAdi

New member
Dzieki za odpowiedz
czym dluzej mysle nad tym SHARPem tym wiecej watpliwosci. Cena w MM jakies 4800 (kolo 800zl wiecej niz po necie) ale biore na raty wiec nie chce kupowac przez siec.
Nie wiem czy do konca bede zadowolony - teraz mam ta mala TOŚKE R3500 i obraz jest jak dla mnie bardzo fajny i to jest 100Hz ! Boje sie ze bede mial wiekszy TV a obraz mnie bedzie zalamywal...
ten SONY x3500 co pisales - rewelacja ale przez net to min 8k - nie chce tyle wydac .
A co sadzicie o takiej serii SONY jak W4000 ??? sprzedawca mowil (ciekawe czy sciemnial) ze to wysoka seria i nowa ! 5500 chcial za 40cali.

Pokazywal mi jeszcze SAMSUNGA za niecale 6tys - 40" 100Hz , 50.000 kontrast , nie spisalem modelu.. :(
 

AdamAdi

New member
goczar - mówiłeś o tym PHILPSIE ?

na stronie euro jest taki model 47PFL7603 ale bez D na koncu za 5339 - o ten Ci chodzi ?

ladnie swieci ? nie bedzie smuzyl przy pilce noznej i PS3 ?
to nie 100Hz prawda?
 

AdamAdi

New member
;-) dzieki
w sumie zdecydowałem sie juz na SONYego teraz tylko szukam gdzie kupic za dobre pieniadze. Chcialbym to zrobic w 1-2dni
pzdr.
 
Do góry