Pomoc dla amatora.

fransua

New member
majusi napisał:
<fransua> co do Appla. Apple jest dedykowany głównie do multimediów dlatego go kupiłem. Posiada dobre oprogramowanie do ich obróbki w cenie komputera i tak naprawdę na sam początek to wystarcza.
Przejżałem dzisiaj ceny iMac-ów i wg mnie nie opłaca się tego kupić. Co z tego, że jest tam oprogramowanie. Kupując PC-ta za wiele mniejsze pieniądze śmiało jeszcze można soft dokupić do NLE i jeszcze zostanie. Każdy kupuje to co mu bardziej odpowiada - mi PC, który wg mnie jest bardziej uniwersalny. Z plikami AVCHD nie mam problemów a jak już się pojawią to je trawie AVCHD COnverterm i po sprawie. Cały zestaw + oprogramowanie wyniosło mnie 1700 zł Cena śmieszna w porównaniu do iMaca
 

majusi

New member
Razem z monitorem, Wi Fi n, oprogramowaniem, klawiaturą Alu, kamerą, procesorem 3G dual core Intela itp? Ja też używam PC, ale tylko do pracy. Windows na iMac'u też chodzi, ale dziękuję. Jak już wcześniej napisałem - ładnie wygląda (dla wielu to ważne), jeden kabel (zasilający - reszta na bluetooth) a MS Office też jest dla użytku domowego. Nie stosuje oprogramowania antywirusowego (nie potrzeba). Ale to dyskusja o wielkości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia. Masz racje każdy ma swoje priorytety. Zawsze Mac mi się podobał, przynajmniej nie kopię go pod stołem i nie plątam się w kablach. Używam PC od jego narodzin (jeszcze na DOS) i jego modyfikacje jak co do czego przyszło pociągały za soba wymianę 80% podzespołów (najczęściej nie ta płyta główna). Sorry, zapomniałem, że to nie forum na temat komputerów.
 
Do góry