Pomo w wyborze sprzętu do ok 3tyś

AKURAT

New member
Witam,

przymierzam się do zakupu kina domowego. Budżetem jakim dysponuję to około 3 tyś.
Nie zależy mi na odtwarzaczach blu-ray ze względu na to, że nie będę z tego korzystał. Może być jakiś dvd player, odtwarzacz cd. Najbardziej zależy mi na dźwięku. Chciałbym podpiąć pod ten sprzęt telewizor 40" i oczywiście laptop (do słuchania muzyki i oglądania filmów). Co byście mi polecili? Jaki sprzęt będzie najlepszy w tym budżecie?

Dziękuję wszystkim za pomoc!!!
 

janoos

New member
Zestawik za prawie 4k, mnie też go polecano a mam tylko (aż) 3k do wydania. Swojego czasu byłem zdecydowany na onkyo508 i jamo 606 ale fronty za duże kolumn jak dla mnie są. Teraz próbuję coś wybrać i na razie nie wiem, może denon 1611 i wharfedale vardus 300? Na tym forum poleca sie w zasadzie jamo w tej półce cenowej, więc nie wiem :/
 

AKURAT

New member
Zestawik za prawie 4k, mnie też go polecano a mam tylko (aż) 3k do wydania. Swojego czasu byłem zdecydowany na onkyo508 i jamo 606 ale fronty za duże kolumn jak dla mnie są. Teraz próbuję coś wybrać i na razie nie wiem, może denon 1611 i wharfedale vardus 300? Na tym forum poleca sie w zasadzie jamo w tej półce cenowej, więc nie wiem :/

z tego co wyczytałem ludzie polecają też Quadral Quintas 5000
 

janoos

New member
Też prawda, QQ5000 też polecają a warto poszukać w szerszym gronie o na innych forach co innego polecaja xD

onkyo+jamo
denon+wharfedale

z grubsza tyle zdołałem zrozumieć, że w miarę dobrze sparowane
 

AKURAT

New member
Też prawda, QQ5000 też polecają a warto poszukać w szerszym gronie o na innych forach co innego polecaja xD

onkyo+jamo
denon+wharfedale

z grubsza tyle zdołałem zrozumieć, że w miarę dobrze sparowane

pewnie to prawda :)
jak wiadomo każdy ma tam swoje zdanie :)
może jeszcze ktoś jakieś opinie da


a co sadzicie o ampli onkyo 607? lepszy od tego hk 255?
 
Ostatnia edycja:

killpit

New member
Raczej porównywalne
Głośniki zdecydowanie lepiej zagrają QQ5000 niż te wafle
Co do Ampli to Onkyo 578 jest w tej chwili najrozsądniejszym wyborem.Nie zawracaj sobie głowy Denonem 1311 i 1611 totalna porażka.
Może z głośników jeszcze Jamo 506 dość fajne są
 

AKURAT

New member
Raczej porównywalne
Głośniki zdecydowanie lepiej zagrają QQ5000 niż te wafle
Co do Ampli to Onkyo 578 jest w tej chwili najrozsądniejszym wyborem.Nie zawracaj sobie głowy Denonem 1311 i 1611 totalna porażka.
Może z głośników jeszcze Jamo 506 dość fajne są

dzięki wielkie za pomoc. Proszę jeszcze napisz które lepsze QQ5000 czy Jamo 506
 
Do góry