Polskie menu Argosy HV 355T

TheZorro

New member
Zakładam, że masz zmodyfikowany firmware, bo na oryginalnym sie nie da.

Wpisujesz adres IP Argosy do HyperTerminala, albo z linii komend:
telnet adres_ip_argosy

Pojawia się linuxowy login, podajesz root i ... juz jesteś w środku :)
Dzięki. Wychodzi na to, że mam problem z windowsem 7 prof i z hyperterminalem. Zawsze mi wywala, że nie nawiązał połączenia czy jakoś tak.. Spróbuję z XP.
 

maryl

New member
Tv net

Ukazała się nowa aktualizacja do Argosy HV335T
http://www.argosyusa.com/download/Firmware/HV335T_Flash_V2.3.zip

v2.3 20110112
1. Fix the bug for logining Shared folder of Windows 7.
2. Fix BT unstable issue.
3. Improve wireless connection.

Proponuje teraz sprawdzić Net TV.


HURRA działa !! Na razie tylko Trwam ale to znaczy że działa, TV informacyjne są na takiej stronie, kilka działa :lol: Jeżeli ktos będzie miał jakieś strony na mms lub rtsp to niech wrzuca
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
HURRA działa !! Na razie tylko Trwam ale to znaczy że działa, TV informacyjne są na takiej stronie, kilka działa :lol: Jeżeli ktos będzie miał jakieś strony na mms lub rtsp to niech wrzuca

I powinno. Choć tylko na argosyusa jest dopisek którego nie ma w changelog:
- Fixed MMS and RTSP streaming with Invalid File bug
 

rafaello666

New member
Mam problem przy wgrywaniu nowego oprogramowania ver. 2.3 po restarcie playerka zawiesił sie, dioda przednia mruga i nie może załączyć się menu. Tylko serwis mnie ratuje czy sam sobie poradzę?
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Mam problem przy wgrywaniu nowego oprogramowania ver. 2.3 po restarcie playerka zawiesił sie, dioda przednia mruga i nie może załączyć się menu. Tylko serwis mnie ratuje czy sam sobie poradzę?

To było ta ostatnia wersja V2.33 czy V2.3? Czy coś się wydarzyło 'nie tak' podczas aktualizacji?
 

rafaello666

New member
Mam problem przy wgrywaniu nowego oprogramowania ver. 2.3 po restarcie playerka zawiesił sie, dioda przednia mruga i nie może załączyć się menu. Tylko serwis mnie ratuje czy sam sobie poradzę?
Dałem rade znaczy się samo się naprawiło powiedzmy. Poleżał sobie trochę i udało mi się go włączyć i wgrałem nowy freeware v2.3.
Dzięki za zainteresowanie się.
 
Ostatnia edycja:

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Panowie!! Tak oszczędzacie na słowach jakby to był telegram i trzeba zapłacić 50 gr. za słowo.
Finalnie trudno być pewnym jaka dokładnie jest odpowiedz lub co dokładnie się wydarzyło. Same skróty myślowe.

Tak naprawdę jest już następny FW D2.34 20110215
http://www.argosyusa.com/download/Firmware/HV335T_Flash_D2.34.zip
- Fixed D2.33 DVD aspect ratio issue

Na forach wersja 2.33 zbiera pozytywne opinie jako najlepiej dopracowana z ostatniego okresu.
 

GeoTrance

New member
Nowy sofcik super w koncu you tube smiga i jest radyjko choc jesczenie go nie włączalem...

Z napisami sprawa ma sie tak, ze mimo przeinstalowalem firmware na nowe to napisow nadal nie ma. w ffolderze z filmem widzi plik .srt ale do nie rozpoznaje...
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Nowy sofcik super w koncu you tube smiga i jest radyjko choc jesczenie go nie włączalem...

Z napisami sprawa ma sie tak, ze mimo przeinstalowalem firmware na nowe to napisow nadal nie ma. w ffolderze z filmem widzi plik .srt ale do nie rozpoznaje...
GeoTrance, ja nie wiem co masz przekombinowane ale Argosy HV335T nie ma problemów z napisami. W żadnej wersji nie spotkałem się z takim problemem.
Co więcej! W wersji D2.34 czyta nawet napisy w TXT.
 

GeoTrance

New member
Z tego co wiem to w ustawienia/kodowanie tekstu powinno byc ustawione "Western European" a u mnie ciagle jest Unicode(UTF-8) i zadne inne kodowanie nie chce sie przestawic. Moze to jest problemem? Dodatkowo oprocz plikow .srt mam rowniez .txt i je rowniez widzi ale nie rozpoznaje...
 
Do góry