Polska Instrukcja do Pioneer VSX 919 !

michalos

New member
Witam.

Pilnie poszukuje instrukcji w języku polskim do ampli Pioneer vsx 919.

Jeżeli ktoś ją posiada poproszę wstawkę na forum lub mejla.

Z góry wielkie dzięki !
 

Voy

New member
Tez mam prosbe ale mniejszego kalibru. Podzialem gdzies instrukcje od mojego Pioneera 819 a w wyniku upadku rozprogramowal mi sie jego pilot, ktorym wlaczalem telewizor LG. W instrukcji podane sa kody, gdyby ktorys z was podal mi wszystkie mozliwe kombinacje i przypomnial, jak to sie robi - bede wdzieczny. Podejrzewam, ze 819 i 919 maja te same kody.

Pozdrawiam,
 

Henko

New member
rabarbar1 jak już poskanujesz tę instrukcję to mailnij ją tez do mnie. Jeśli oczywiście nie będziesz miał nic przeciwko temu - to z góry wielkie dzieki.
 

pandzik

Member
Bez reklam
Tez mam prosbe ale mniejszego kalibru. Podzialem gdzies instrukcje od mojego Pioneera 819 a w wyniku upadku rozprogramowal mi sie jego pilot, ktorym wlaczalem telewizor LG. W instrukcji podane sa kody, gdyby ktorys z was podal mi wszystkie mozliwe kombinacje i przypomnial, jak to sie robi - bede wdzieczny. Podejrzewam, ze 819 i 919 maja te same kody.

Pozdrawiam,


Jutro, tj dziś prześle Ci zdjęcia tego rozdziału. Sam teraz bede testował te funkcje... (rodzinka śpi a jutro ...eh :D
 

michalos

New member
Panowie to czekamy na Waszą pomoc w postaci instrukcji PL!
Nie tylko ja ale zapewne i wiele innych osób będzie wdzięczna
 

kulturysta32

New member
Do łącze się do prożby kolegów,nabyłem model VSX-1019 też bez instrukcji po polsku,liczę na super uprzejmego gościa który podzieli się instrukcją ,może być od innego modelu,np.919.Dzięki.
 
Do góry