Polsat cyfrowy czy Upc kabel

kono78

Member
Witam

Obecnie jestem abonentem Upc, kupile niedawno Lcd Sharp LC-32WD1E i z obrazem nie jest tragicznie. Ale kolezanka ma do pozyczenie na okolo 6 miesiecy Cyfrowy Polsat. Czy jest sens sie w to bawic czy jakosc obrazu z Polsatu bedzie lepsza ??
 

Darekw1967

New member
kono78 napisał:
Witam

Obecnie jestem abonentem Upc, kupile niedawno Lcd Sharp LC-32WD1E i z obrazem nie jest tragicznie. Ale kolezanka ma do pozyczenie na okolo 6 miesiecy Cyfrowy Polsat. Czy jest sens sie w to bawic czy jakosc obrazu z Polsatu bedzie lepsza ??

Jakosc obrazu bedzie zdecydowanie lepsza niz z UPC
 

ernane

New member
odpowiedz jest oczywista :) tylko sprzet po 6 miesiacach oddasz i bedziesz musial kupic swoj tak Ci sie spodoba :p tvsat to swietna sprawa, a do lcd/plazmy to jak mozna miec kablowke nigdy nie zrozumiem
 

kono78

Member
Coz kablowka Upc musi zostac w domu 3 telewizory i umowa jeszcze na 12 miesiecy + net i telefon. Polsat pozycze i zobacze jak to bedzie, jak mowiecie ze OK to super.

Dzieki za pomoc :D
 

Darekw1967

New member
kono78 napisał:
Coz kablowka Upc musi zostac w domu 3 telewizory i umowa jeszcze na 12 miesiecy + net i telefon. Polsat pozycze i zobacze jak to bedzie, jak mowiecie ze OK to super.

Dzieki za pomoc :D

Jedynie co mnie wkurza na Polsacie Cyfrowym, ze program TVP 1 i TVP 2 sa dosc mydlane...
 

kono78

Member
:(

No i zainstalowalem sobie ten Polsacik, szczerze wielkiej roznicy nie widze. Chyba szkoda czasu i pracy. Coz bedzie trzeba pomyslec o czyms innym. Upc za jakis czas ma wprowadzac telewizje cyfrowa. Poczekamy, zobaczymy.
 
Do góry