Pokój ok 130m2 i zestaw kina za ok 5k

batonn

New member
Witam Forumowiczów,

Bardzo proszę o polecenie zestawu kina domowego za ok 5-6k do pokoju o wielkości ok 130m2 - z góry gorąco dziękuję za pomoc! (najlepiej gdyby zestaw zawierał również odtwarzac Blue Ray)...



Pozdrawiam,
Marek
 

batonn

New member
Dziękuję!

Jest tak jak pisze Dommino6 - pokój jest takiej wielkosci a kino nie bedzie na jego całej przestrzeni tylko częsci...

Używki wolę z wielu względów unikać...

Czyli jako odtwarzac Xbox lub ps4 wystarczy?

Czy macie jakiś zaprzyjaźniony lub Wasz lub jakiegos Forumowicza sklep ze sprzętem który polecacie, tak abym za jednym zamachem mógł wszystko u niego kupić (dla mnie wygodniej, a owa osoba sobie zarobi)? (mam nadzieję ze tak będzie bo jak nie to już Wam podpowiadam pomysł na biznes ;) )


Dziękuję bardzo Wam raz jeszcze!
Marek
 

Lukasz2525

New member
Ja uzywam Ps3/Ps4 do odtwarzania plyt Blu-ray i dla mnie jest wystarczajace , odtwarzacz za 300 zl na pewno jakosciowo lepszy nie bedzie , nie wiem czy drozsze maja cos wiecej do zaoferowania .

Natomiast uzytkownik black ninja sprzeda ci sprzet i zrobi dobre ceny .
 

mors111

Active member
Bez reklam
mors111 umarłem :blagam:
Dobrze, że nie piłem nic w trakcie czytania, bo miałbyś na sumieniu mój monitor :p

Nie przesadzajmy , 130m2 na sam pokój to sporo i to wymiar 10x13m , u mnie pokój ma 30m2 + 10m2 wneka więc razem 40m2 tyle co małe mieszkanie w bloku ale 130m2 to moze nie sala gimnastyczna ale prawie rozmiar boiska piłki ręcznej ( no może 30m2 mniej )
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Drugie 5-6k szykuj na poprawę akustyki .
Fajne macie pomysły na KD , jeden na basenie a , drugi w hangarze .
Zero akustyki , ma wyglądać i już .
Oligarchowie są wsród nas .
 
Do góry