Pojedynek Sony KDL-40S3000 vs Samsung 40" LCD LE40R82B

Linoss

New member
Witam ponownie.
Zapewne bylo pelno takich tematow.
Ale prosilbym o odpowiedz,rade.Bede używał ps3,czasem dvd,kablowke przez dekoder (w tym pakiet canala + i hbo)-ktory z tych dwóch?sony czy samsung ...samsung czy sony?Prosze pomozcie!
btw napisze ze swoje poszukiwania rozpoczalem (baa bylem prawie zdecydowany) od plazmy-ale "zielone krawedzie" w grach na ps3 i w filmach czarno-białych skutecznie mnie odstraszyły.
Prosze o argumentacje swoich wyborów.


Pozdrawiam i zycze Wam aby 2008 był lepszy od ubr.:)
 

Mike54

New member
no mam ten sam problem w sprawie TV, do tego nie moge sie zdecydowac co do DVD (Panas DVD-S100 czy Yamaha DVD-S1800) :???:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
teraz po obniżce Sony - oferta jest extra . I tak bez wględu na cenę wybierałbym Sony. Ale teraz zmieniły się pułapy cenowe i warto wybierać modele Sony.
 

duken

New member
kiki napisał:
teraz po obniżce Sony - oferta jest extra . I tak bez wględu na cenę wybierałbym Sony. Ale teraz zmieniły się pułapy cenowe i warto wybierać modele Sony.
Sony wychodzi około 150 zł drożej i ma niższą jasność, ale chyba jednak jest lepszy jakościowo, a dodatkowo ma Wbudowany tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, a samsung wyczytałem że ma Analogowy. Ja osobiście też bym wolał sony, ale to już Twój wybór:) a co do sony to polecam sie targować i to dość mocno, kumpel po znajomosciach (nie mam pojecia jaki musiał miec układ że tyle zeszli) kupił własnie ten model z 5 letnią gwarancją za 3200 zł w sklepie firmowym.
 
Ostatnia edycja:
Do góry