Podlaczenie telewizora LCD do komputera

lexoduspk

New member
Mam kilka pytan dotyczacych podlaczenia komputera do telewizora LCD:

1.Czy jesli mam na karcie graficznej tylko wyjscie D-SUB (nie liczac wyjscia S-Video i

Video, przez ktore moge puscic tylko obraz w niskiej rozdzielczosci), to czy bede mogl

podlaczyc ja do telewizora z wejsciem HDMI (brak wejscia DVI lub D-SUB), poprzez użycie

przejściówki D-SUB na DVI, a nastepnie DVI na HDMI ? Czy istnieja bezposrednie przejsciowki

z D-SUB na HDMI ?

2.Czy bede mogl ogladac filmy HD w rozdzielczosci 1280x720, skoro w instrukcji telewizora

(Philips 32PF5321) pisze ze w trybie PC po podloczeniu kompuera przez zlacze HDMI

(przejsciowka DVI-HDMI), telewizor obsluguje rozdzielczosci 640x480, 800x600 i 1024x768 ?
Jesli ustawie w systemie rozrdzielczosc 1280x720 pikseli to bede mogl wyswietlic obraz w tej

rozdzielczosci na tym LCD ? (myslalem o zwyklym podlaczeniu komputera pod telewizor LCD

zlacem HDMI bez wlaczania trybu PC w telewizorze)

3.Co sadzicie o podlaczeniu karty graficznej do telewizora LCD poprzez zlacze Component

(niektore karty graficzne posiadaja te zlacze na wyjsciu TV) ?
Czy bede mogl poprzez ten kabel puscic obraz w rozdzielczosci 1280x720 pikseli z komputera

do telewizora LCD ?

4.Czy telewizor Panasonic 32LX60 moze byc podlaczony do komputera poprzez zlacze HDMI

(przejsciowka DVI-HDMI), skoro w instrukcji nie jest napisane o wspolpracy tego telewizora z

komputerem ?

5.Czy istnieje mozliwosc wyswietlenia obrazu z komputera w rozdzielczosci 1024x768 pikseli

bez rozciagania go na cala powierzchnie ekranu telewizora o proporcjach 16:9, poprzez

wyswietlenie czarnych pasow po bokach ekranu ?
 
Do góry