podlaczenie n-box z LCD

pprzestrzelski

New member
Mam nastepujacy problem, zakupilem n-box recorder i polaczylem go z LCD Philips 37PF9731 przez HDMI wszystko jest ok tylko srednio co 1min zanika mi na 2s dzwiek i nie wiem czym to jest spowodowane. Moze ktos jest wstanie pomoc. Probowalem podlaczyc dzwiek n-box z dvd poprzez koncentryk ale problem jest taki sam
:confused:
 

Dawidowski1000

New member
Witam

Powodów może być kilka. Spróbuj zrobić następujące czynności.

1. Spróbuj podłączyć kablem Euro-Euro (RGB) i zobacz czy problem występuje nadal, jeżeli tak to zrób tak:

2. Podłącz inny kabel HDMI. Być może ten kabel którego używasz ma problemy z HDCP. Jeżeli to nie da rezultatu, zrób tak:

3.Spróbuj podłączyć dźwięk za pomocą kabla cinch-cinch do zestawu HiF jeżeli posiadasz, lub bezpośrednio do TV .

4. Jak bedą problemy, spróbuj teraz podłączyć kablem toslink (optyczny)

Pozdrawiam
 

zyga6591

New member
pprzestrzelski napisał:
Mam nastepujacy problem, zakupilem n-box recorder i polaczylem go z LCD Philips 37PF9731 przez HDMI wszystko jest ok tylko srednio co 1min zanika mi na 2s dzwiek i nie wiem czym to jest spowodowane. Moze ktos jest wstanie pomoc. Probowalem podlaczyc dzwiek n-box z dvd poprzez koncentryk ale problem jest taki sam
:confused:
. Proszę zostawić kabel HDMI oraz podpiąć nbox kablem cinch.Wówczas obraz będzie przesyłany przez HDMI a dźwięk kablem cinch.Wcześniej przyciskiem RES ( przytrzymać przycisk przez około 10 sekund ) przełączyć tryb HDMI na DVI i wszystko powinno działać prawidłowo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry