Podłączenie Lm660s+teac mc-dv600+pace hd pvr

koziolek65

New member
To jest mój pierwszy post na forum, także witam wszystkich.
Chcę kupić wieżę Teac mc-dv600, a posiadam Lg lm660s i dekoder cyfry Peace hd pvr hds7241. Proszę
o poradę jak to wszystko optymalnie połączyć, żeby otrzymać jak najlepszy dźwięk z TV na wieży.Najlepiej nie na stałe.
 

sapsa

New member
002.jpg


Takie coś masz z tyłu.
Jeżeli chodzi Ci o filmy DVD odtwarzane na tym, to HDMI da Ci najlepszy rezultat.
HDMI do TV.

Jeżeli chodzi o dekoder, to jedynym złaczem na wejście w tym urządzeniu jest analog (2x chinche - AUX 1), jeżeli dekoder ma wyjście to to wyjście podepnij pod odtwarzacz, jeżeli nie dekoder to TV powinien mieć. Nic lepszego nie uzyskasz ale do Telewizji będzie spoko.
 

koziolek65

New member
Dzięki sapsa. Zaczynam się wahać co do tej wieży- nie mogę znaleźć żadnych testów ani opnii na temat tego sprzętu. Wiem, że nie ten temat, ale może jakieś propzycje podobnego zestawu(dvd niekoniecznie) 1000-1300 pln ?
 

sapsa

New member
Dzięki sapsa. Zaczynam się wahać co do tej wieży- nie mogę znaleźć żadnych testów ani opnii na temat tego sprzętu. Wiem, że nie ten temat, ale może jakieś propzycje podobnego zestawu(dvd niekoniecznie) 1000-1300 pln ?
Tutaj ja nie pomogę ;-) umiem to podłączyć/konfigurować :) wybieranki w innym dziale - pisz tam, bo tu i tak nikt nie odpisze ;-)
 
Do góry