Podłaczenie dekodera z monitorem

Sat-Bartek

New member
Oczywiście można tak podłączyć. Enke należy ustawić na 1080i (można też przełączyć w tryb DVI, przytrzymując przez chwile przycisk RES na przednim panelu dekodera) i podłączyć przez przewód hdmi-hdmi-przejsciowka, albo hdmi-dvi do monitora. Oczywiście w takim przypadku nie będzie dźwięku, można go pobrac przez wyjście optyczne, albo z rca (analogowy).
Powodzenia
 

darochmura

New member
Oczywiście można tak podłączyć. Enke należy ustawić na 1080i (można też przełączyć w tryb DVI, przytrzymując przez chwile przycisk RES na przednim panelu dekodera) i podłączyć przez przewód hdmi-hdmi-przejsciowka, albo hdmi-dvi do monitora. Oczywiście w takim przypadku nie będzie dźwięku, można go pobrac przez wyjście optyczne, albo z rca (analogowy).
Powodzenia

Tak jak opisałem wcześniej na ence jest 1080 bez "i" inaczej się nie da ustawić, i przy takiej rozdzielczości wyskakuje komunikat na monitorze że jest po za zasięgiem pracy,
próbowałem przełączać z hdtv na dvi i niestety bez żadnych zmian.
interesuje mnie tylko obraz nie dźwięk bo z tym nie ma problemu
 

Sat-Bartek

New member
A czy przy innych ustawieniach: 720 lub 576 monitor nadal ma problemy z wyświetlaniem?

Właśnie doczytałem, że też to nic nie zmienia. Masz możliwość sprawdzenia na innym/większym monitorze?
 

acidburn

New member
Witam, wiem, że temat stary, ale czy orientujecie się może, czy monitor Samsung SyncMaster E2220 Będzie śmigał z n-ką?
Parametry ma niby odpowiednie, czyli DVI-D z HDCP, rozdzielczość HD (1920 x 1080), na komputerze w 50Hz też świeci, ale może ktoś testował z tym monitorem i wie na 100%, czy tak, czy nie.
 

acidburn

New member
Dla zainteresowanych, podłączyłem, działa :). Może to nie nowoczesny led, ale jak na monitor obraz bardzo ładny.

ps. sory za dublowanie posta, ale nie znalazłem opcji edit.
 
Do góry