Płyta CD problem z zabrudzeniem

Krys202

New member
Witam. Kupiłem dziś płytkę z muzyką w MM. niestety nie miałem czasu na odsłuch. Po przyjeździe do domu okazało się że płyta zacina się przy 6 piosence. Zobaczyłem że płyta ma jakąś białą plame jak by po korektorze szkolnym albo jakimś kleju. Próbowałem zmyć mydłem ale nic nie dało a nie chce używać spirytusu bo boje się że do reszty zniszczę płytę. Czy pozostaje mi tylko reklamować krążek ? Czy może jest jakiś sposób żeby usunąć takie zanieczyszczenie z płyty. Niestety był to ostatni krążek i więcej go mieć nie będą a bardzo mi na nim zależy i chciał bym go sobie zostawić. Ale oczywiście jak nie ma rady na coś takiego to po proszę o zwrot pieniędzy, i do tego mam spory kawałek drogi do pokonania a z powodu 60 zł nie bardzo mi się opłaca jechać ponad 60 km. EH

Z góry dzięki za rady.
 

Fliege

New member
Płyty czasem się zacinają, gdy są porysowane, a można zlecić ich naprawę w wypozyczalni, ale czasem, tak jak na przykład u mnie, dużo za to chcą, dlatego od pewnego czasu zlecam taką naprawę przez stronę regeneracja-plyt.pl, tam mi wychodzi taniej
 
Do góry