Pliki m2ts z kamery SONY HDR CX115

daral7

New member
Witam
Mam tv samsunga i blu-ray samsung - nie mam możliwości przez to odtworzenia plików tego typu wprost z dysku zewn. Jedyną szansą dla mnie żeby nie nagrywać płyt AVCHD jest kupienie odtwarzacza multimedialnego.
Czy ktoś z was ma sprawdzony odtwarzacz, na którym te pliki chodzą?
Ja myślałem o
PHILIPS HMP300O


ale muszę wiedzieć czy będzie na pewno odtwarzał. chyba ze ma ktoś inne propozycje ?

Pozdrawiam
 

robert.kula

New member
w pliku m2ts można zmienić rozszerzenie na mkv i wówczas TV lub blu-ray Samsung powinien taki plik odtworzyć, u mnie na TV C6000 tak zmienione pliki działają.
 

daral7

New member
u mnie tez chodzą, ale w niektórych dzwięk strasznie trzeszczy.
Ale to rozwiązanie mnie nie satysfakcjonuje . Szukam odtwarzacza, który na pewno odtworzy mi takie pliki z dysku zewn.
 

Jacek144

New member
u mnie tez chodzą, ale w niektórych dzwięk strasznie trzeszczy.
Ale to rozwiązanie mnie nie satysfakcjonuje . Szukam odtwarzacza, który na pewno odtworzy mi takie pliki z dysku zewn.

Jak chcesz mieć bardzo dobry odtwarzacz to popatrz sobie na odtwarzacze DUNE Dune HD GmbH
Odtwarzacze tej firmy bez problemu sobie radzą z plikami m2ts. Mam i jestem bardzo zadowolony.
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
Tutaj Sprzęt - HDforum masz wątek o odtwarzaczach multimedialnych. Chyba wszystkie współcześnie oferowane pozwalają na bezproblemowe odtwarzanie plików m2ts (AVCHD) w rozdzielczości 1080/50p i to bezpośrednio z plików na karcie SD wyjętej wprost z kamery (w moim wypadku nastepuje między plikami 1 sekundowa przerwa w odtwarzaniu) jak i ze zmontowanych już plików. Ja mam Hyundaia Mbox TP01, wmontowałem do niego HDD nie narzekam.
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
Moja kamera nagrywa 1080/50p w bitrate max.28 Mb/s i Hyundai TP01 nie ma problemów z odtwarzaniem takiego materiału. Inna sprawa, że szybko nagrywanie w 1080/50p porzuciłem ze względu na kłopoty montażowe - brak softu który sobie w 100% radzi z takimi plikami.
 
Do góry