Plazmy 2012 Panasonic VT50, GT50, ST50, UT50, XT50, U50

grzegorz1981

New member
Tylko U50 będzie bez 3D, a reszta tych lepszych z na siłę wepchniętym 3D? Trochę mi się to nie podoba, a poza tym coś im się kolejność pomyliła, teraz powinno być U40. Przeskoczyli o 2 lata?
 

maderos

Member
Bez reklam
"The new top-of-the-line plasma will be the Panasonic VT50 series which replaces the outgoing VT30: the jump from 30 to 50 in the model number is to avoid the figure 4 which is deemed unlucky according to Japanese superstition."

Chyba nie wymaga tłumaczenia?
 

don111

Banned
"2500 FFD (Focused Field Drive) : compensation de mouvement à 2 500 Hz"

ciekawe, czyżby miał być inny subfield ? albo ulepszone IFC ?
 

maderos

Member
Bez reklam
No ale chyba to tez robi wrażenie:
24,576-step gradation technology
Ano, beda te TV w sprzedaży, będą testy, wtedy sie przekonamy co tam nowego Panas wymyślił.
 

bojki

Member
Vt 50

Tak na szybko zapozyczony link

Panasonic's 2012 Viera Plasma HDTV line-up (CES 2012) - Blu-ray Forum

Zapowiada sie bardzo ciekawie


V50 PIEKNY - DESIGN XXI w.

Remote, jeszcze lepszy, pytanie, jak bedzie sie go obsługiwać :)

ces2012photoplasmavt500.jpg


980.jpg
 

Attachments

  • ces2012photoplasmavt500.jpg
    ces2012photoplasmavt500.jpg
    87,4 KB · Wyś: 242

grzegorz1981

New member
"The new top-of-the-line plasma will be the Panasonic VT50 series which replaces the outgoing VT30: the jump from 30 to 50 in the model number is to avoid the figure 4 which is deemed unlucky according to Japanese superstition."

Chyba nie wymaga tłumaczenia?
Faktycznie, nie doczytałem.

Przydałby się jeszcze model S50 albo G50. A tak jeśli ktoś będzie chciał kupić plazmę z przynajmniej 3 HDMI, z powłoką antyrefleksyjną (U50 raczej nie będzie miał) w 42" to.... nie ma takiego :shock:
 

marecki6

New member
Bez reklam
czy wiadomo kiedy te tv mogą się pojawić w sprzedaży ? ciekawe czy u50 będzie wizualnie podobny do wyższych modeli bo trzeba przyznać że wygląd tych tv robi wrażenie i panas sporo nadrobił w tej kwestii
 

k_mike

New member
trochę zawiodłem się brakiem serii bez T oraz dużymi rozmiarami TV. brakuje jednak 42... chociaż zobaczymy, może Panasonic mnie zaskoczy i na Europę dadzą małe plazmy :). po testach przekonamy się czy warto dokładać te kilka(-naście?) stów więcej do 50tek ;).
 

MaciekMR

New member
trochę zawiodłem się brakiem serii bez T oraz dużymi rozmiarami TV. brakuje jednak 42... chociaż zobaczymy, może Panasonic mnie zaskoczy i na Europę dadzą małe plazmy :). po testach przekonamy się czy warto dokładać te kilka(-naście?) stów więcej do 50tek ;).

Mi osobiście bardziej brakuje 46", bo cena mogłaby być całkiem przystępna...

Pozdr.
MR
 

mav

New member
Ja czekam na pierwsze testy. Chciałem wymienić swojego G20 na VT30 ale poczekam.
Co do pilota to jest dodatkowy pilot do obsługi przeglądarki internetowej.
Taki bezprzewodowy touchpad. Dostępny w serii VT i z tego co widzę to chyba tylko na razie w USA. W zestawie jest też "normalny" pilot.
 

radpolon

New member
Nareszcie

Ale pitolicie. Z zapowiedzianej specyfikacji
1.NeoPlasma Black 2500 (VT/GT/ST/UT), a 6,220,800 pixel cells FULL local dimming,
2.24,576 steps of gradation technology (VT/GT) (previously only available in professional monitors)

wynika, że to najleszy telewizor jaki powstał (nie licząc OLED I toshiby). Panasonic miał dotychczas OGROMNY problem. Colour Banding - bark płynnych przejść tonalnych czemu winna jest 10 bitowe z luminacją 12 bitowe przetwarzanie matrycy oraz dotychczasowe 6144 przejścia tonalne. A teraz nareszcie zabrali się za projektowanie w czasie zastoju po trzęsieniu i mamy 24,576 przejścia tonalne!!!!!!!!!! Po prostu nareszcie. To jest mega wiadomość!!
 
Do góry