Plazma teraz czy po nowym roku

Mik

New member
Witam,

Zamierzam kupic telewizor plazmowy najprawdopodobniej Samsunga. Potrzebny jest mi on dopiero w styczniu/lutym ale juz teraz sprzedawcy mocno namawiaja mnie na kupono ze zwgledów ze plazmy w okresie swiatecznym dorzeja i w styczniu beda drozsze niz teraz no i w tych miesiącacn na poczatku roku magazyny sa wyprzedane i nie bedzie dostepnego towaru. Ale zastanawiam sie jak jest na prawde czy warto czekac ten 1.5 miesiaca czy brac juz teraz. Sprzedawcy mozliwe ze chca sobie dobry wynik finansowy na koniec roku wypracowac i premia dla nich a jak jest na prawde na pewno obserwujecie rynek plazm dokladnie ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
każdy chce sprzedać. Ale czas gra na Twoja korzyść.
Im później tym lepiej.
Ale..........
Pamietaj że choć te modele co masz "na oku" będą tańsze . To nowe modele wchodzące luty marzec, będą droższe. " I tak w kóło Macieju "
Zastanów się raczej nad jakością i rodzajem plazmy.
Sprawdź dobrze Panasonica PV 60.
pozdrawiam
 

Mik

New member
to chyba jednak poczekam. Co do TV To na dzien dzisiejszy zdecydowany jestem na Samsunga 42C7H bo ten Panasonic PV60 jest tak paskudny ze zona nie wpusci go na sciane :)
 

Goliat

New member
Bez reklam
Mik napisał:
to chyba jednak poczekam. Co do TV To na dzien dzisiejszy zdecydowany jestem na Samsunga 42C7H bo ten Panasonic PV60 jest tak paskudny ze zona nie wpusci go na sciane :)
Nie wiem czy warto...... w tej chwili sklepy internetowe biorą dużą ilość sprzętu po nowym roku wszystko siądzie i może pozostać ci kupno czegoś z zapasu (nie zawsze najlepszej jakości ;) ).... albo nowego modelu (oczywiście z nową ceną) wybór i grajcary są twoje ale stracić szkoda.
Pozdrawiam.
 

mszyma

New member
Mik napisał:
to chyba jednak poczekam. Co do TV To na dzien dzisiejszy zdecydowany jestem na Samsunga 42C7H bo ten Panasonic PV60 jest tak paskudny ze zona nie wpusci go na sciane :)

Moja Piękna (psychopatyczna wręcz estetka;) ) tez miala takie nastawienie.
Jednak po prezentacji i kalkulacjach przegryzla kiepski wyglad kosztem zaoszczedzonych kilku ladnych PLN-ów. kupila sobie za to gary :p i jeszcze dla mnie zostalo -na nowy tuner SAT i moze jakas konsolka??:D :D

a panas nie odstaje parametrami od duzo drozszych paneli.
A ze nie ma wodotryskow???
Ale wybor nalezy do Was.
Siadam cos obejrzec:popcorn:

Wesolych Swiat
 
Do góry