Plazma Panasonica do 4000

kuras90

New member
nic się nie bój. Tak jak Kiki pisał, trzeba ucho przystawić do telewizora, żeby usłyszeć jakieś bzyczenie i to przy jasnych scenach. Generalnie jak kupisz TV po to, żeby się cieszyć jakością obrazu przez niego wyświetlaną, a nie będziesz szukał na siłę jego złych stron to na pewno nie pożałujesz zakupu :)
 

mario.79

New member
Może rzeczywiście doszukuję się dziury w całym. W sumie każdy tv ma jakich haczyk. A już na pewno taki do 5 tyś :) Obraz ma dobry, dźwięk też ok nic tylko oglądać i nie myśleć o tym co może przeszkadzać :) A może wcale nie będzie hałasował:)
 

Mirron

New member
I jak kolego, kupiłeś tego Panasa czy dalej szukasz..? Brzęczy czy cisza, dźwięk OK ?
Pytam bo mam podobny dylemat tyle że między modelem P42UT50E a P42ST50E ... ewentualnie jakimś ledem... z uwagi na cenę bardziej kusi mnie ten serii UT ale opinii o nim niewiele, testów praktycznie żadnych... i to mnie ciutke stopuje..
A jak już klepie to podepnę sie w wątku i zapytam Czy te 2000Hz odświeżania to nie jest jakiś kit marketingowy? Czy szary zjadacz chleba zauważy różnice między UT a ST poza tym że ST ma wifi ;-) ?
 
Do góry