Plazma panasonica a sygnał SD

tomikhd

New member
Drodzy użytkownicy forum proszę o poradę w następującej kwestii. A mianowicie noszę sie z zmiarem zakupu plazmy panasonica (42s20). I tutaj mam dylemat , czy ekran 42" będzie to rozsądny wybór przy odległości od tv wynoszącej 2.80 m, czy zdecydować się na przekątną 37". Nadmienam, że w 80% telewizor służył będzie do oglądania rzeczonej kablówki.
 

tomikhd

New member
Obawiam się 46", czy przypadkiem nie będzie za duży, a wybieram serię s, gdyż pokój mam od strony zachodniej i problemów z nadmiernym nasłonecznieniem nie doświadczam. Przyznam Adrian85,że troszkę mnie zaskoczyłeś z 46 calami pod kablówkę (jak narazie żadnych programów w HD oglądał nie będę).
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Nie wiem jak duży masz pokój,bo ja z 2.5-3m oglądam na 50'',więc dobrze przemyśl prze zakupem czy z czasem 42'' nie będzie za mały.Większość już po paru dniach żałuje że od razu nie kupili większego,ale cały czas bierz pod uwagę swój metraż.
 

tomikhd

New member
Nie wiem jak duży masz pokój,bo ja z 2.5-3m oglądam na 50'',więc dobrze przemyśl prze zakupem czy z czasem 42'' nie będzie za mały.Większość już po paru dniach żałuje że od razu nie kupili większego,ale cały czas bierz pod uwagę swój metraż.

Też masz plasmę panasonica? jaki sygnał?
Apropos Twojego pytania o wymiary pokoju to 5.30 x 3.20 (jak wcześniej wspominałem odległość od tv 2.80 m)
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Więc jeśli nie jesteś maniakiem tv jak ja, to wystarczy 42'',ja mam lgPk950 ale to wyższa półka cenowa,a sygnał tak czy inaczej musisz mieć cyfrowy żeby być w pełni zadowolonym z zakupu bo analog na wszystkich działa do d...,tak że licz się z tym że jeśli twoja kablówka idzie po analogu to będziesz musiał zamówić dekoder cyfrowy w swojej sieci kablowej.Co do wiedzy o panasonicu,to miałem g10 i mam do czynienia z nimi na co dzień u znajomych.
 
Do góry