plazma max 3500zl

unaffected

New member
witam

od jakiegos czasu chodzi za mna zakup telewizora - mysle o plazmie ok 50 cali.

przegladajac to forum moj wybor padl na panasonic GT30. niestety ostatnio namnozylo mi sie wydatkow wobec czego zaczalem sie zastanawiac czy jest sens zebym ja zwykly zjadacz chleba kupowal tv za 3500 zl.

czy ja w ogole bede w stanie dostrzec roznice pomiedzy GT30 a inna plazma za ok 2800zl? czy ta roznica (700 zl) faktycznie jest tego warta?

np. moi rodzice maja samsung led tv uE46B6000 i szczerze powiedziawszy poziom czerni czasami mnie denerwuje - czy moge liczyc ze ten panasonic bedzie pod tym katem lepszy (na tyle zebym zauwazyl roznice)?

moje preferencje: najbardziej interesuje mnie ogladanie filmow hd oraz sportu hd glownie wieczorami. w pokoju sa owszem spore okna (90 stopni do tv) ale jest mozliwosc ich zasloniecia w ciagu dnia.

podpowiedzcie mi czy warto dokladac te 700zl do GT30 a jesli nie to co tanszego byscie polecili (samsung e550)?
a moze w ogole moje myslenie o plazmie nie ma sensu i lepiej w moim przypadku kupic lcd?

z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zobaczysz różnicę na każdym kroku, czerń, głębia, skalowanie, obrys, ostrość, płynność pionowa, skośna , itd...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybór należy do Ciebie, ja bym brał i jeśli tak to się pośpiesz bo się kończą .
 

unaffected

New member
ano wlasnie koncza sie i to jest kolejny problem.

w przypadku gdybym juz nie dal rady go znalezc w takiej cenie to co zamiast tego byscie polecili (min. 50 cali do max 3500zl) ?
 

unaffected

New member
fakt - przejrzalem internet i nie da sie juz znalezc 50gt30 w takiej cenie.

wobec czego bardzo prosze o pomoc - co zamiast 50gt30?

z gory dzieki
 
Do góry