Plazma LG 50PJ250 :/

zeluspl

New member
o wlasnie TVN odbiera lux ladny obraz nic sie nie rozmywa itd. no ale niektore to tragedia ;D
zamowilem juz duzy pakiet tv neostrada to zobaczymy jak tam bedzie z reszta.
 

zeluspl

New member
jeszcze jedno.. szukam dobrego/taniego kina domowego do 1000zl.
glosniki musza byc 4 stojace duze bo nie mam gdzie zamocowac malych.
marki LG tak jak marka tv;]
no i upatrzylem sobie takie cus" LG HT-762TZ za niecale 800zl
700w w pokoju 30m2 chyba wystarczy spokojnie prawda?
czy te kino domowe ma wejscie usb tak abym mogl podlaczyc pendriva ?
 

MegaTherion

New member
Witam.
Kupilem dzis plazme LG 50PJ250..
i jestem bardzo nie zadowolony..
Czytalem w intrenecie na aukcjach allegro na stronach ze ten tv ma 2 wejscia hdm 1x usb
a tak naprawde nie ma wejscia usb i ma jedno wejscie hdmi... i obraz jest bardzo nie wyrazny;/

popelnilem straszny blad kupujac ten tv prawda?:x ;/

No a ja czytałem ze ma jedno wejście dlatego ogladam sie za modelem LG 50PJ350(ma boczne USB 2.0)

KOlego powiedz coś nt. obrazu a nie ze kiepski... Napisz czy oglądasz np jakiś film HD ready z laptopa jakie odczucia ? Też kiepsko ? Coś wierzyć mi się nie chce w to :) Czekam na opinie :) pozdro
 

martinett

New member
Właśnie otrzymałem w prezencie ten telewizor z wypalonymi powidokami napisów z menu startowego serialu na DVD. zapuściłem wybielanie 2 x po 5 h ale nic nie pomogło. Kolorowe wymazywanie też nie pomaga. Czy jest szansa na to, że te powidoki znikną? Jaki jest najlepszy sposób na ich likwidację? Jak można wejśc do menu serwisowego tego TV?

Z góry dzięki za pomoc.
 

zeluspl

New member
Witam. Czy da sie podlaczyc pod ten TV LG50pj250 laptopa ? hp pavillion na out ma on wejscie takie okragle jak do myszki a na in. do tv chyba hdmi.
wyda cos takiego ?:?:
 

zeluspl

New member
jak podlaczyc tv do laptopa.
a moze do TV przez wejscie AV1 a do kompa przez zwykla wyjsciokwe jak do monitora?
Jaki to moze byc kabel i czy takie cos zadziala? Z laptopa wyjscie jak do monitora... ale jaka koncowke do TV aby wyswietlilo obraz?
Dziekuje za pomoc

znalazlem:
[allegro.pl/hdmi-vga-1-8m-gold-fv-przewod-exlusiv-qualit-kabel-i1375395572.html]
taki bedzie dobry ? hdmi pod tv a vga pod laptopa. czy dzwiek tez bedzie odbieral ?
 
Ostatnia edycja:
W

witek_z

Guest
Właśnie otrzymałem w prezencie ten telewizor z wypalonymi powidokami napisów z menu startowego serialu na DVD. zapuściłem wybielanie 2 x po 5 h ale nic nie pomogło. Kolorowe wymazywanie też nie pomaga. Czy jest szansa na to, że te powidoki znikną? Jaki jest najlepszy sposób na ich likwidację? Jak można wejśc do menu serwisowego tego TV?

Z góry dzięki za pomoc.

Już nic nie pomoże. To nie powidoki tylko trwałe wypalenia.
 

hojlo1

New member
Bez reklam
1. tu o podłączeniach (najlepszych) z komputerami:
http://free.of.pl/x/xboxik/HDMI/HDMI2.html

2. Nie podłączysz DVD z TV jak mają Wejśćia USB. !

3. Wypalenie na stałe w praktyce niemożliwe (w początkowym okresie).
Zniknie, ale sporo czasu potrzeba (lub zawodowca , który tym się zajmuje = zrobi to szybciej)
(ale chyba post stary???)
 

Boss89

New member
tak Adrian, chodził mi o to że jak jp350 nie czyta filmów z usb{a nie chciałbym odblokowywać, żeby nie utracić gwarancji} to czy jakbym zakupił do niego odtwarzać dvd/blu ray który by miał wejście na pen drivea i z niego oglądał filmy ,
da się tak ??
 

Adrian85

New member
Bez reklam
tak Adrian, chodził mi o to że jak jp350 nie czyta filmów z usb{a nie chciałbym odblokowywać, żeby nie utracić gwarancji} to czy jakbym zakupił do niego odtwarzać dvd/blu ray który by miał wejście na pen drivea i z niego oglądał filmy ,
da się tak ??
Litości...tak będziesz oglądał :)
 

hojlo1

New member
Bez reklam
Da się tak (we USB w DVD a z DVD np HDMI do TV).
I nie mylić : wejścia z wyjściem.
(połączenie dwóch wejść nic nie da - chyba teraz rozumiecie?) ;)
 

Boss89

New member
no to gitara
1.a np. cyfre plus lepiej podpiąć kablem euro czy hdmi ??będzie lepszy obraz na hdmi nie mając kanałów hd ??
2. czy dvd są lepsze i gorsze ?? tzn. czy jedne ładniej odtwarzają, inne gorzej czy wszystko tak samo
oprócz dodatków , jest jakiś model szczególnie polecany do 200 pln ?
 

Adrian85

New member
Bez reklam
no to gitara
1.a np. cyfre plus lepiej podpiąć kablem euro czy hdmi ??będzie lepszy obraz na hdmi nie mając kanałów hd ??
2. czy dvd są lepsze i gorsze ?? tzn. czy jedne ładniej odtwarzają, inne gorzej czy wszystko tak samo
oprócz dodatków , jest jakiś model szczególnie polecany do 200 pln ?
1.hdmi lub component

2.Lg vs Samsung

Do 200zł wielkiego wyboru nie ma jak chcesz coś z USB.
 
Do góry