Plazma, konsola, takie tam...

cactusek

New member
Bez reklam
Nietrudno. Przyrząd wypożyczają ci na 3dni za 50zł. Pierwszy dzień to tzw szkolenie i zapoznawanie sie z mozliwościami. Jest fajna instrukcja załączona.
Drugi dzień ustawiasz już wszystko tak jak powinno być. Trzeci dzień masz na testowanie i ewentualne poprawki. W sumie 10h wraz z zapoznawianiem sie i masz wszystko ustawione na cacy.
Pisze o sytuacji gdy ktos pracuje i moze sie bawić tylko popołudniami.
 
Ostatnia edycja:

szymeqq

New member
Nietrudno. Przyrząd wypożyczają ci na 3dni za 50zł. Pierwszy dzień to tzn szkolenie i zapoznawanie sie z mozliwościami. Jest fajna instrukcja załączona.
Drugi dzień ustawiasz już wszystko tak jak powinno być. Trzeci dzień masz na testowanie i ewentualne poprawki. W sumie 10h wraz z zapoznawianiem sie i masz wszystko ustawione na cacy.
Pisze o sytuacji gdy ktos pracuje i moze sie bawić tylko popołudniami.

No ja jeszcze nie pracuje wiec ustawie szybciej mam nadzieje, no to jak jest instrukcja i wszystko jest opisane nie powinno byc zadnych wiekszych problemow. W razie czego napisze na forum z prosba o pomoc :) Ok, to teraz czekam na koniec budowy czyli jakies poltora miesiaca i na bez Vatu w Saturnie :) Pozdrawiam
 

don111

Banned
dla tej podstawowej kalibracji wg instrukcji chyba nie ma sensu wypożyczać, ale dla takiej bardziej szczegółowej jak najbardziej, plansze testowe + darmowy HCFR
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Może jeszcze raz to przemyśl,bo moje zródła donoszą że mają gorszą matrycę niż w zeszłorocznych modelach,masz jeszcze czas więc czytaj na bieżąco.Ja odradzam.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
C6500,C7000 i c6900 i to jest moja rada, a zrobisz jak uważasz.Na twoim miejscu obserwowałbym spadek cen 50v20 i na bezvaciu spokojnie za trochę ponad 5000zł wyrwiesz.Wystarczy poczekać bo już w necie chodzi po 5685zł.
 

szymeqq

New member
C6500,C7000 i c6900 i to jest moja rada, a zrobisz jak uważasz.Na twoim miejscu obserwowałbym spadek cen 50v20 i na bezvaciu spokojnie za trochę ponad 5000zł wyrwiesz.Wystarczy poczekać bo już w necie chodzi po 5685zł.

Ale napisz proszę coś wiecej. Jeżeli mam zmienić decyzję, na droższy, brzydszy z gorszym menu i bez 3D :) Naprawdę jest aż taka różnica między Samsungiem a Panasoniciem? Napisz proszę o jaki model konkretnie Ci chodzi. Chyba, żę mówisz o Gt20 on ma chyba 3D...
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
Jeśli chcesz kupować na wygląd to przepraszam,jeśli dla 3D to tylko panasonic (ewentualnie sony),bierz pod uwagę jakość.Bajery są przydatne lub nie, ale świetnie napędzają sprzedaż.Tak jak mówiłem ceny panasa wciąż będą spadać i wkrótce nie będzie tak zle,wystarczy wyczuć moment.
 

szymeqq

New member
Jeśli chcesz kupować na wygląd to przepraszam,jeśli dla 3D to tylko panasonic (ewentualnie sony),bierz pod uwagę jakość.Bajery są przydatne lub nie, ale świetnie napędzają sprzedaż.Tak jak mówiłem ceny panasa wciąż będą spadać i wkrótce nie będzie tak zle,wystarczy wyczuć moment.

Oczywiście nie na wygląd, Panasonic nie wygląda tak źle... O jakim konkretnie modelu myślisz? Napisz proszę... Sony nie biorę pod uwagę bo to juz taka cena, że byłoby ciężko...
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Naprawdę myślisz że handlowcy nie śledzą na bieżąco opinii internautów?Wysoka cena,narzekania na jakość lub pochwały zawsze są powodem wzrostu lub spadkiem cen,a wokół panasonica zrobiło się trochę szumu i na efekty nie trzeba będzie długo czekać.No i słaba popularność 3D i wysoka cena sprawi że vt- gt też spadnie w dół.Cierpliwości.
 

szymeqq

New member
Naprawdę myślisz że handlowcy nie śledzą na bieżąco opinii internautów?Wysoka cena,narzekania na jakość lub pochwały zawsze są powodem wzrostu lub spadkiem cen,a wokół panasonica zrobiło się trochę szumu i na efekty nie trzeba będzie długo czekać.No i słaba popularność 3D i wysoka cena sprawi że vt- gt też spadnie w dół.Cierpliwości.

Jeżeli masz na myśli np. TX-P50VT20 to chwila minie zanim potanieje z 8000 do 5000....
 

Adrian85

New member
Bez reklam
No zobaczymy, ale rozumiem, że ten TX-P50VT20, jest warty największej uwagi?
Masz czas więc popatrz w kilku sklepach i porównaj c7000 i vt20,na spokojnie żebyś się dobrze przyjrzał jak odbierają w 3D i zwykłym sygnale.Pośpiech jest złym doradcą i nie jeden się o tym przekonał,a może tobie wystarczy c7000?Ja bym nie kupił ale tobie może dobrze wypadnie stosunek ceny do jakości?
 

szymeqq

New member
Masz czas więc popatrz w kilku sklepach i porównaj c7000 i vt20,na spokojnie żebyś się dobrze przyjrzał jak odbierają w 3D i zwykłym sygnale.Pośpiech jest złym doradcą i nie jeden się o tym przekonał,a może tobie wystarczy c7000?Ja bym nie kupił ale tobie może dobrze wypadnie stosunek ceny do jakości?


Oczywiście masz rację z pośpiechem... Powiem Ci, że po prostu cena jest wysoko :) TO tyle, widziałem jak odbierają oba, Viera "gra" lepiej, ale to lepiej kosztuje lepiej :) Tylko tyle, szukałem jakiejś alternatywy, zobaczymy. Jak się znam to kupię Panasonica :p Hehe, pozdrawiam.
 

Fatal1ty

New member
Nowe info

Grałem od rana do wieczora w weekend ok. 11 godzin w God of war 3. Wypalenia zniknely po ok. 1 godzinie zapuszczenia programu do usuwania z menu. Tak więc samsung tez jest super do gier.
 
Do góry