Plazma do 4000zł

cielu9

New member
Witam. Poszykuję plazmy do 4tys. zł

odległość od ekranu: 3m
Jak duży jest pokój: 5x7m
jaki masz obecnie telewizor: crt
jakie programy najczęściej oglądasz: wszystkiego po trochu
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem: głownie wieczorem
preferowana wielkość telewizora: 32-42"
preferowana marka: brak uprzedzeń
jakie urządzenia będą podłączone: dvd
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 90/10
jakimi złączami: scart
jaki masz sygnał: w tym pokoju- zwykla
ma stać czy wisieć: brak preferencji
jaka klasa cenowa: do 2500-4000


z góry dziękuję za pomoc
 

cielu9

New member
Dzięki za odpowiedź. W związku z tym, że się kompletnie nie znam to prosiłbym o podanie jeszcze jakiś innych modeli, które warto kupic:) :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale jeśli budżet wystarcza na V 20 - to nie masz się nawet nad czym zastanawiać.
Modeli masz tyle ile wskaże Ci ceneo lub inna wyszukiwarka. Ale zrozumiałem że chcesz najlepszy w klasie.
 

sebeq76

New member
bez przesady z tym znacznie lepszy. osobiście w sklepie nie widziałem róznicy w obrazie. oczywiście może na jakiś urządzeniach pomiarowych wyjdzie, że czerń jest bardziej czarna itp. ale normalnie tego się nie zauważy.
V ma co prawda adapter Wifi i tuner tv sat, ale 1 można mieć za 150 zł, a drugie nie zawsze działa poprawnie. No i subiektywnie ta szara obudowa V jest dla mnie nie do przejścia :)
 

don111

Banned
bez przesady z tym znacznie lepszy. osobiście w sklepie nie widziałem róznicy w obrazie. oczywiście może na jakiś urządzeniach pomiarowych wyjdzie, że czerń jest bardziej czarna itp. ale normalnie tego się nie zauważy.
przy lekkim oświetleniu jest niewielka różnica
przy dużym jest spora bo V ma wyraźnie lepszy filtr od G, największa różnica jest w warunkach zaciemnienia
 

westpiotrek

New member
bez przesady z tym znacznie lepszy. osobiście w sklepie nie widziałem róznicy w obrazie. oczywiście może na jakiś urządzeniach pomiarowych wyjdzie, że czerń jest bardziej czarna itp. ale normalnie tego się nie zauważy.
V ma co prawda adapter Wifi i tuner tv sat, ale 1 można mieć za 150 zł, a drugie nie zawsze działa poprawnie. No i subiektywnie ta szara obudowa V jest dla mnie nie do przejścia :)

Chyba nie widziałeś tych modeli obok siebie. Jest różnica i to nawet spora. A co do obudowy V to chyba ten tv widziałeś tylko w sklepie internetowym, bo na zdjęciach w internetowych sklepach rzeczywiście wygląda na szarą, a w rzeczywistości jest półmatowa w odcieniu grafitowo-tytanowym.
 
Do góry