plazma a dzieci

Kukaken

New member
Witam
waham się pomiędzy zakupem LCD a plazmy a jednym z wyznaczników jest podobno wrażliwość plazm na dotyk palców (mam dwójkę małych dzieci i raczej jest to pewniak że TV będzie dotykane).
Czy ma ktoś jakieś doświadczenie w tym względzie?
Pomóżcie w wyborze!
Z góry dzięki
 

czytelnik

New member
Ja właśnie między innymi z tego powodu chcę kupic plazmę. Mają szybę lub Plexi nie tak łatwo jest je chyba zniszczyć, a LCD (przynajmniej mój monitor) uginającą się po dotknięciu matrycę. Jakaś zabawka poleci i wgniecenie gotowe, przynajmniuej ja tak myślę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

motobartcompany

New member
To wszystko zaleźy jaka plazma i jaki lcd. Są plazmy które mają bardzo wrażliwe powloki antyrefleksyjne jak i również LCD gdzie podobnie jak w wiekszośći plazm jest szyba:)
też mam małe dziecko i od urodzenia wpajałem jej, że nie można ruszać moich drogich zabawek:) efekt gwarantowany. Dziecko nawet nie podejdzie do moich szafek RTV, wie że nie wolno.

Możesz też powiesić TV na ścianie...
 
Ostatnia edycja:

Slots123

New member
jak wam sie udalo tak wyszkolic dzieci ... moj 4-latek jak wstaje o 7 rano to odpala DVD z bajkami, wlacza ampituner (jak potrzeba to przelacza zrodlo sygnalu) a jak ma fantazje to nawet projektor sobie zapusci .... siada na kanapie i oglada ...

kiedys probowalem mu zabronic dotykania sprzetu, ale na nic sie to nie zdalo, wiec machnalem reka ....

oczywiscie przy Plazmach / LCD jest inaczej ..... sam pamietam co sie dzialo jak moj mlodszy brat przejechal metalowym samochodzikiem po ekranie ochronnym telewizora Telefunken (to bylo prawie 20 lat temu i wtedy byl to strasznie drogi TV z wbudowanym tunerem satelitarnym i systemem D2MAC) ...
 
Do góry