Plazma 42xt50

ARTUR83M

New member
pierwszy mój post więc chciałbym się serdecznie z wami przywitać ale przejdźmy do rzeczy. :)


Dzisiaj przyniosłem do domu plazmę 42xt50 czy ktoś może wydać opinie o tym modelu czy jest warty zachodu? Cena za jaką mogę go kupić to 2 tysie.

Posiada Smart tv, FULL HD, 3D nagrywanie na hdd, wifi ale potreba adapter dokupić i tak samo okulary by oglądać w trójwymiarze.

Bardzo dziękuje za wszelkie informacje i pozdrawiam.
 

digitalus

Banned
Witam
Wyglada ze telewizor TX-P42XT50 przeznaczony jest na rynek holenderski .Na polskiej stronie panasonica nie ma modelu 42xt50 .Nie jest to powod do niepokoju.Za 2000 zl warto.Mozna tylko sprawdzic czy dziala dvb-t mpeg4. Nie trzeba sprawdzac:) na holenderskiej stronie panasonica jest napisane ze posiada tuner dvb-t moeg4...PAL -B/G/H, -I, -D/K: SECAM -B/G, -D/K, L/L', DVB-T, DVB-T (MPEG4-AVC [H.264]), DVB-C (MPEG4-AVC [H.264])
Viera TV > 3D Plasma TV > TX-P42XT50 - Panasonic Belux Shop
http://shop.panasonic.be/TX-P42XT50/TX-P42XT50E,nl_BE,pd.html?cgid=3D PLASMA TV&pmin=0&start=2
Odpowiednik tx-p42ut50
http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Produkty/Telewizory/Telewizory+plazmowe/TX-P42UT50E/specifications/8952186/index.html?trackInfo=true
 
Ostatnia edycja:

ARTUR83M

New member
Dziękuję za informacje tylko tak się zastanawiam czy nie będę miał problemów np. z dokupieniem okularów,adaptera itp... .

A ja myślałem że ten model jest w pewnym sensie odpowiednikiem 42ST50... .
 

xeo151

New member
Bez reklam
Bierz pod uwagę brak polskiego, menu i zgodności z DVB-T, chociaż z tym raczej nie powinno być problemu, chyba w Holandii mają również mpeg-4.
 

dlugas

New member
Odpowiednik tx-p42ut50

Odpowiednik ? ale chyba nie 1:1 bo z tego co widzę mają różne rozdzielczości, więc XT jest tylko podobny czy w 99% taki sam (w co wątpię) jak UT
Pytam, bo może kupię 50XT50 w cenie ok 2,5tys


ARTUR83Mjak się sprawuje TV? jak obraz, skalowanie sygnału SD, odtwrzanie divx i mkv oraz czy nie buczy ?:)
dzięki
 
Do góry